Tebrik ederim.

Set'i Sadece Robe yerine Dual yapsan daha mantıklı olmazmıydı ? Robe'ninde kendine göre avantajları var elbette ama Warrior/Cleric ya Wizard'ı dayaması için, yada pvpde adam Sekertmek için kasılır. Elindeki Canavar'a bakılırsa 2. Şık daha fazla öne sürülmüş.
Robe setle sağlam kullanan warr/Cler'e dayanamazsın. Full Nova olsa dahi.
Yanına bi L.A Nova yada H.A nova 2. yedek seti çekmelisin. Tavsiyem :)

PS: Gerçekten bi canavar ya.

anilmaco demiş ki:
Tebrik ederim.

Set'i Sadece Robe yerine Dual yapsan daha mantıklı olmazmıydı ? Robe'ninde kendine göre avantajları var elbette ama Warrior/Cleric ya Wizard'ı dayaması için, yada pvpde adam Sekertmek için kasılır. Elindeki Canavar'a bakılırsa 2. Şık daha fazla öne sürülmüş.

eet haklısın warior charlara en guzeli 2 set yapmak h.a ve robe bu halıylede gayet basarılı +10 nova 2h lı charlardan 14-15k yiyorum dare devilin tek vurusuyla bu acıgı kapatmak ıcınse kırmızı vigorlardan basıyorum char 2 sn aralıklarla 15k hp dolduruyo +holy recovery ve hp healde olunca hıc sorun olmuyor :thumbsup:

LADRE demiş ki:
anilmaco demiş ki:
Tebrik ederim.

eet haklısın warior charlara en guzeli 2 set yapmak h.a ve robe bu halıylede gayet basarılı +10 nova 2h lı charlardan 14-15k yiyorum dare devilin tek vurusuyla bu acıgı kapatmak ıcınse kırmızı vigorlardan basıyorum char 2 sn aralıklarla 15k hp dolduruyo +holy recovery ve hp healde olunca hıc sorun olmuyor :thumbsup:
Sorun olmadığını biliyorum evet, charın çok güzel onuda biliyorum. Yukarıda Kötüleyecek birşey söylemedim. Bende Warrior / cleric kullanıyorum ve bu taktiği uyguladım. L.A Coin Nova + Robe nova dual set yani. mag pvplerinde Robe, FW ve phy pvplerinde LA takılıyorum çokta rahat gidiyor :)

+18 item vardı fake değilse :lol: ona güvenerek dene 12 yi :lol:

LADRE demiş ki:
1-2 gune +12 denıcem zaten sıkıldım iyice zaten oyundan^^
sen bana ver bn snn yerine denerim summer3:

bnce deneme +11 olmş riske atma silahı denedimmi bi 2 görrsn +12 sanarsn oyski bakınca +2 olduğunu anlarsn summer6:

char mükemmel olmş 60k hp var oda ayrı bi güzellik :thumbsup:

Kai

olduser
Çok iyi char,+12 denemek kafanda varsa hiç durma dene.Yabancılar bu oyuna Oyun gözüyle bakarken türkler +7 de bırakıyor,aman itemim patlamasın aman şöyle olmasın aman böyle olmasın.Halbuki bi oyun,fazla kafaya takmayacaksın,bide +12 olduğunu düşün ^^

Yukarı Alt