Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannesss harbiden o gece istanbul yıkılır acep kendisi hangi gece kulübünde eğlenecek :P

Prada

Mekan gayet iyi gerçi club MSA bu işte profesyonel sayılabilecek durumda türkbükünden tutun bazı yerlerde mekanları varzaten. Kalite olarak hiç fena değil...

Sonucta Istanbulun eğlence kültürünün başkenti avrupa yakasıdır. Kalkıp anadolu yakasına hatta hatta maltepeye babalara kafa tutabilecek bi mekanla giriş yaptılar. Inna'ya şaşırmadım yakında daha buyuk surprizler bekliyorum..

Şimdi gitmeyi düşünenlere bi kaç tavsiyem olsun mekan çok buyuk değil 1000-1500 kapasitesi var elinizi cabuk tutun. Ki buyuk ihtimalde stand takılırsınız aklınızda olsun loca olayına girmeyin 1000'liği bırakırsınız fiyatlar piyasanın üzerinde bayaa MSA'de en son absolutu 250 ye açtırmıştım oda muhabbetim olduğundan 300 den aşşağı açtıramazsınız

Doğrusun Adminim. cLub MSA. Anadolu yakasının en büyük clublerinin başında geliyor. Fiatları dediğin gibi biraz tuzlu olsada bu organizasyok kaçırılcak gibi değil.Giriş fiatı gayet uygun ama o gün içerdeki fiatlar nasıl olur bilemem.

Zamani uygun degil..Uygun olsaydi iki gunluk bir kacamak fena olmazdi. :)

Aslında zamanı iyi ayarlamışlar. ertesi gün 29 ekim resmi tatil. Yani sabah kalk işe-okula git sorunun yok.

Yukarı Alt