peki orda ne yazıyo anlamadım ben new accont felan biraz açıklamrmısın :D arkadaşlar bide bbenim yaptıgım %95 Türkçe media.pk2 ye sadece login ekranına ProAnqells-Extraloob yazacagım ama kimse yardım etmiyor

Misproject

Buralıyım
ProAnqeLLs demiş ki:
peki orda ne yazıyo anlamadım ben new accont felan biraz açıklamrmısın :D arkadaşlar bide bbenim yaptıgım %95 Türkçe media.pk2 ye sadece login ekranına ProAnqells-Extraloob yazacagım ama kimse yardım etmiyor
yeni account alacaklar sözleşme gibi bişi yapcak onu dio senle alakası yok sen kaldığın yerden devam

sözleşmeden haber var mı ne gibi olcak bu arada Silkroad . net e girmiyo Joymax a baglanıyo Direk acaba site böle kalcak ta şifre degiştirme eskisi gibi mi olcak

ProAnqeLLs demiş ki:
ne sözleşmesi ki anlmadım Birinden hileyle silahını çalarsan Charın banlancak kabul mu felan mı ?
Ya önemLi bişe deiL onu sana acıkLamaya kaLkarsak aksam oLr.Herhangi bi sorunda jymaxın kendisine karsı aldığı tedbirler fln filan.

ProAnqeLLs demiş ki:
sözleşmeden haber var mı ne gibi olcak bu arada Silkroad . net e girmiyo Joymax a baglanıyo Direk acaba site böle kalcak ta şifre degiştirme eskisi gibi mi olcak
ya bu kadar kasmayın kendinizi en fazla 1 saat sonra herşey ortaya çıkar :beer: hurafeler çıkarmayın :sfff:

oh oh iyi yani bi saat Joymax a gir şuna gir şöyle yap pw degiştir olmucak zaten Joymax ın sitesindeki simlegerin yüklenmesinde zorlanıyo xD

Yukarı Alt