Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
- Resim Silinmiş.

Merhaba Frityus, bizlere kendinden biraz bahseder misin ?

Adım Fırat Edirnede yaşıyorum memleketim Trabzon sakin görünüp çabuk sinirlenen biriyim değişiğim biraz

Nickini bize açıklar mısın?

frityus anasınıfında arkadaşlarım hocalarım hepsinin firityuz demesiyle ortaya çıktı biraz oynadım ve frityus oldu

Extraloob ile nasıl tanıştın?

Silkroadın teyzemin oğlu oynuyordu onun çarıyla oynarken öğrenmek için abuk subuk bir nickle üye olmuştum

Extraloob senin için ne ifade ediyor?

Bu kadar iyi insanın toplanabileceği zor dönemlerden geçmiş internette vazgeçemediğim bir forumdur ( 3-5 kere bıraktım forumu yine burdayım)

Hayatta en çok hangi hatandan pişman oldun?

Açıkcası çok pişmanlık duyduğum bir şey yok şöyle diyelim futbol seçmesini kazanmama rağmen gitmemem ve dedemle iyi zaman geçiremem diyebiliriz

Hobilerin ,varsa fobilerin nelerdir?

Hobilerim futbol masa tenisi önde ama eğlendiğim her sporu oynarım bu en az haftada bir oluyor fobim çok garip yükseklik korkum var ama şöyle birini cam silerken göremem yani bakamam ama 30.kattan sarkarım hiç sorun değil

Sporla ilgileniyor musun ? Tuttuğun takım hangisi ?

Spor dedinmi cidden en önde futbol geliyor , Beşiktaşlıyım

Siteden kendine en az 5, en fazla 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın?

Bunu cevaplamayacağım kırılan çok oluyor forumda kime nasıl davranıyorsam onlar biliyor kendini

Takip ettiğin dizi varmı?

Hepsini izliyorum genel olarak yaz yaz bitmez

Kendinizi Tarif Edebileceğiniz 3 Kelime ?

Ben değilde eski bi kız arkadaşımınkini söyleyeyim tatlı komik sersem

Hayatında örnek aldığın biri var mı?

Kesinlikle babam elinde valiziyle üniversiteye başlamış 0dan herşeyini yaratmış bir adamdır hırsına hayranım

Bize favori MMORPG oyunlarını sayar mısınız ?

Favorim yok hepsi birbirinden salakça ama vakit geçirmek için oynuyoruz

En büyük hayaliniz nedir ?

Herkesin bir hayali vardır elbet ama benim buraya yazabileceğim bir hayal yok avukat olacağım buda olunacak şey hayal değil

Hangi tür müzik dinlersin ?

Aslında kulağa hoş gelen ne varsa dinlerim ama öncelik raptir (hip hop kültürdür)

Seni en çok kızdıran şey nedir ?

Klasik cevap yalan söylenmesi

Beslediğiniz bir hayvan var mı ?

Hamsterım vardı verdim ısırıyordu sıçan

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediginiz söz, vermek istedigin bir mesaj var mi ?

Buraya bağlı kalmayın dışarı çıkın asosyal olmayın

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Buraya bağlı kalmayın dışarı çıkın asosyal olmayın

Sübliminal ? 8O

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Autumn demiş ki:
Yine o fenomen soru yok, eğer bir gün benimle röportaj yapılırsa o soru olmazsa olmaz !
Bu konu yüzünden bu işleri bırakıcam ya yeter :D abi sordum cevaplamadı yapacağım bir şey yok :D Her röpörtaja yapma şu yorumu :mrgreen:

frityus demiş ki:
Autumn demiş ki:
Yine o fenomen soru yok, eğer bir gün benimle röportaj yapılırsa o soru olmazsa olmaz !
Hangi soru ? :twisted:
Siteden seçeceğiniz 5 veya 8 kişi olmak üzere onlar hakkındaki düşünceleriniz, diye bir soru vardı röportajları o soru için okurdum ben !
@Toxic
Ben röportaj yaparken röportaj yaptığım kişi bu soru için röportaj yaptırırdı !

Yukarı Alt