jail sv mi işte abi jail budur ya :D 46.45.182.23 saat 1 de sabaha dogru 5 te cıktım nasıl iştir bu ya ? :D gercekten cok iyi bir jail. ben valla herkeze öneririm bir kere gelin :D :D

TURKISH WARRIOR demiş ki:
CavalryGaming.NET | JailBreak Server

CavalryGaming.NET | Server Tanitimi:
CavalryGaming Jail server acilmistir komutcular alınacaktır playerler komut verebilirler komutculara yetkili slotluk clanı veya arkadas cevresini getirene adminlik ve playerlere yetkisiz slotluk verilip clana alınacaktır.Serverda eglence garantili yeni bir cok eklenti ve essiz maplarla adminlerin gozetimindedir.Seviyeli küfürsüz cs keyfi için bizi Seçin zombie serverimiz Tr'de ilk 3 içindedir.ikinci server olarak jail mod açılmıştır adminlik satışı vardır.Serverda mahkumlara dans mac yuzme yarısı atıs talımı hafıza testi kosu yarısı gıbı etkinlikler yaptırılmaktadır ayrıca olmazsa olmaz don donboz etkinligide sıkca yapılmaktadır.Serverda bunnyhop(tavsan gibi sekerek gitme) ve ağ atma eklentisi vardir ağ atarak kolayca bir yerden yere gidebilirsiniz amaç eğlenmekse adres CavalryGaming jail server.

ip=46.45.182.23
Sxe=yok
Kapasite=32 kişi
Hizli indirme(FDL)=Aktif (Eklentiler modeller çabucak yüklenir Servera çok rahat giriş yapmanizi sağlar)

- Resim Silinmiş.

Yeni açılmasına rağmen bana bağımlılık yaptı arkadaşlar.adminleri ilgili ve oyuncuları saygılı bir jail server. 46.45.182.23 ben bir player olarak sizlere tavsiye ederim...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bora demiş ki:
yedek hesapların güzelmiş kardeş
Yedek hesap falan değil serveri seven insanlar forumlarda bulup yorum atıyorlar yöneticiler bakar görür ipleri incelerse çamur atmayın bilip bilmeden.

Yukarı Alt