Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Metallica,Slayer,Anthrax,Mastodon,Behemoth,Iron Maiden,Rammstein,Mötley Crüe,Alice Cooper,Iggy & The Stooges,The Cult,Anthrax gibi grupların katılımıyla gerçekleşen Sonisphere Festival'in Türkiye ayağı 27.06.2010'da İstanbul'da yapılacak..

Festivalin resmi web sitesi olan http://www.sonispherefestivals.com 'da yavaş yavaş ayrıntılar netleşiyor..siteye girişte istanbul linkinin pasif olması festivalin gerçekleşmeyecek olmasından değil çıkacak olan grupların henüz netleşmemesinden kaynaklanıyor..

Her ülkede farklı gruplar çıkmakla beraber organizatörlere yakın olanlar Anthrax,Mastodon,Metallica,Slayer ve Machine Head ile imzaların atıldığını söylüyorlar..

Aww harika olacak kaçırmayacağım bu sefer

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
min. 300 TL olur bilet fiyatları ömrümüzde bir kez olsun metallica görmek canlı dinlemek gelecek nesillere ben onun konserine gittim len tospaaa diye haykırmak için bile gidilir lakin TR şartları kaçımız gidebilir ki.

Wax Whine demiş ki:
Avenger demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
İngilterede olacak konserdeki bilet fiyatları:
http://uk.sonispherefestivals.com/buy-tickets/
Ben kaçtm topicten :byes: :byes:

Ps: :lol: :lol: :mrgreen: :P
Hacı gelen grupları görmüyomusun ? Stadyum kapatılacak konserler için. Fiyatı yüksek ama kaçırılacak bir organizasyon değil yahu :P
Hacım 3aylık harçlığımla anca toplarım o parayı değil stadyum direk stadyumun olduğu ilçeyi kapatsınlar isterlerse :mrgreen: :mrgreen:
Lakin;
extraloob demiş ki:
ömrümüzde bir kez olsun metallica görmek canlı dinlemek gelecek nesillere ben onun konserine gittim len tospaaa diye haykırmak için bile gidilir
okan abiyede katılıyorum ama ThereIsNoWayToGoConcert :mrgreen: :P

Advance

Mirage demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Avenger demiş ki:
Ben kaçtm topicten :byes: :byes:

Ps: :lol: :lol: :mrgreen: :P
Hacı gelen grupları görmüyomusun ? Stadyum kapatılacak konserler için. Fiyatı yüksek ama kaçırılacak bir organizasyon değil yahu :P
Hacım ama o parada kaçacak gibi değil :lol: :lol:
o civarlarda yüksekte bi evi olan yokmudur 5-10 liraya getirtsek şu metallica işini :lol:

Metallica,Slayer,Anthrax,Mastodon,Behemoth,Iron Maiden,Rammstein,Mötley Crüe,Alice Cooper,Iggy & The Stooges,The Cult,Anthrax

Ben dururmuyum yerimde İron Maiden dan Steve Harris geliyor vede ben burda oturucam ilk haberini aldığımda havalara uçmuştum

Mopneet

extraloob demiş ki:
min. 300 TL olur bilet fiyatları ömrümüzde bir kez olsun metallica görmek canlı dinlemek gelecek nesillere ben onun konserine gittim len tospaaa diye haykırmak için bile gidilir lakin TR şartları kaçımız gidebilir ki.
+1

Yukarı Alt