+ Merhaba Kemalist , bizlere kendinden biraz bahseder misin ?

- İsmim Uğur, 22 yaşındayım.Kocaeli Üniversitesinde , İngilizce Dili ve Edebiyatı bölümünde okuyorum.İzmitte 3 arkadaşımla beraber yaşıyorum ve bir çok yabancı firmanın Türkiye'de ki pazarlama
işlemlerini yönetiyorum.

+ Rumuzunu bize açıklar mısın?

- Rumuzun anlamını bilmeyen yoktur sanırım , büyük bir Atatürk hayranı olduğum için böyle bir rumuz seçmiştim.Şimdilerdeyse çok pişmanım seçtiğim için, hala Atatürk hayranıyım ama Kemalizm hala
eski anlamında değil ne yazık ki.

+ Extraloob ile nasıl tanıştın?

- Bir çok kişi nasıl tanıştıysa öyle tanıştım aslında.Bedava bot , tbot crack.

+ Extraloob senin için ne ifade ediyor ?

- Sitenin eski sahibi Okan Çelebiyi bir çok kişi tanır diye düşünüyorum , onunla konuştuğumuz zamanlarda konu konuyu açtı ve bana ; "bakalım sen ne zaman gideceksin" tarzında bir cümle kurdu.
Cevap olarak bu siteden sen bile gidersin ama ben gitmem demiştim.Pek inanmayarak söylesemde öyle oldu , her zaman asıldığı bir kızın babası tarafından vurulur ve site bana kalır diye düşünüyordum
ama olaylar farklı gelişti.

+ Extraloob üyelerininden tanıştığın oldumu ?

- Bir çok kişi oldu aslında , hatta zaman zaman bazı üyelerle tanıştım , kavga ettik sonra oturduk bir şeyler içtik , arkadaş olduk.
Bunun yanı sıra onur çok uzun süredir dostumdur , Cihan'da öyle.

+ Hayatta en çok hangi hatandan pişman oldun?

- Zamanında çok fazla alkol aldığım için şu an ileri derece reflü hastasıyım.Her gün iki ilaç alıyorum.Pişman olup olduğumdan tam emin değilim tabii...

+ Hobilerin ,varsa fobilerin nelerdir ?

- Halısaha , Yabancı dizi ve akşamları oturup balkonda kod yazmak diyebilirim , fobi olarak örümcek...

+ Sporla ilgileniyor musun ? Tuttuğun takım hangisi ?

- Bu soruya cevap vermeye gerek duymuyorum.

+ Kendimi şu konuda yetenekli görüyorum dediğin bir konu varmı ?

- Hiç bir konuda görmüyorum açıkçası , bir konuda tamamen yetenekli birisi değilim yani hiç kimse diyemez uğur bu işin ustasıdır diye , bunun yerine bir çok konuda ufak yeteneklerim vardır.
Atıyorum ; mysql , php , grafik tasarım ama hiç birisinde uzman olduğumu düşünmüyorum.

+ Sitede kendine yakın hissettiğin en az bir kişiyi söyleyebilirmisin ?

- Tabii ki onurdur , 10 yıldır bağlantıyı öyle yada böyle koparmadık.

+ Hayatta örnek aldığın birisi varmı ? varsa kimdir ?

- Sanırım Oğuz dayımdır , güzel bir ailesi var , evi var , işi var , borcu yok.Bilgili ve kafa bir insan. Daha fazlasını istemek açgözlülük gibi ama istemek gerekirse tabii ki : dan bilzerian.

+ Siteden en az 5, en fazla 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın ?

- Oğulcan - Dostum diyebileceğim sayılı kişilerden birisidir eğer bir gün extraloob gerçekten bir firma olursa ortaklarından birisi Oğulcan olur.

- Limonata - Neden deseniz söyleyemem ama limon ileride çok büyük paralar kazanacak gibi geliyor , öyle böyle değil.

- Fuk - Bir ofisimiz olsa kesinlikle ofisimizin neşesi , güne başlama sebebimiz , pazartesileri çekilir kılan kişi olurdu.Sanırım en az maaşı fuk alırdı :))

- Gökhan - Bir ofisimiz olsa kesinlikle ofise gelmeme sebebim olurdu.Sanırım en çok maaşı da o alırdı. ?!!!???

- Onur - İsmi gibi çok onurlu bir insandır , kardeşimdir.Her zamanda öyle kalacaktır.

- Nina - Nedense bana çok benzediğini düşünüyorum , yorulup yılmazsa çok önemli işler başaracağına eminim...

+ Kendini benzettiğin bir ünlü varmı ? var ise kimdir ve neden ?

- Ben benzetmem ama genelde Okan Bayülgene benzetirler , konuşma tarzı yüzünden.

+ Boş vakitlerinde genelde ne yaparsın ?

- Genelde pek boş vaktim olmaz , üniversitedeyim , bunun yanı sıra çok fazla iş , çok fazla müşteri var.Bunun arasında boş vakit bulabildiğim zamanlar da dert dinliyorum.

+ Takip ettiğin dizi varmı ?

- Takip ettiğim değil de , sürekli izlediğim iki dizi vardır.HIMYM ve Friends.

+ Bize favori MMORPG oyunlarını sayar mısınız ?

- MMORPG olarak Silkroad'tan sonra başka bir oyuna ısınamadım maalesef , ondan sonra MMOFPS çok denedim , cs online zevkliydi ama fazla uzun sürmüyor haliyle.

+ En büyük hayaliniz nedir ?

- En büyük hayalim bu takımla bir extraloob ofisi açmak.Her şeyden önce extraloob'un bunu hakettiğini düşünüyorum , şu an bir kaç online oyun yapımcısıyla irtibat içerisindeyim.
Destekleri devam ederse iki yıl gibi bir süre içerisinde bunu gerçekleştirmeyi umuyorum.

+ Hangi tür müzik dinlersin ?

- Canım o anda ne istiyorsa dinlerim ama arabesk tarzım değildir.

+ Seni en çok kızdıran şey nedir ?

- İhanet.

+ Beslediğiniz bir hayvan var mı ?

- Kedim var , Scottish Fold
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 8953_o.jpg

+ Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediginiz söz, vermek istedigin bir mesaj var mi ?

-Nedense her zaman söylemeyi sevdiğim sözdür , "Be the change you want to see in the world."
Coca-cola almayın bu arada.

Takımı
Besiktas
Çok güzel olmuş röportaj keyifle okudum alkis: ayrıca oğulcan benim firma ortağı olan :mrgreen:

Özlemişim röportajları zevkle okudum, sınırsız kazanıp paranın belini kıran limon benim :saygilar:
Şu ofis işi olursa benimde çocukluk hayalim gerçekleşmiş olur pray:

ps: röportaj için faka tşk

Takımı
Besiktas
Ofise gelmeme sebebi mi? Az maaş mi? Benimle ayni ortamda çalışma şerefine nail olacaksınız lan daha ne istiyorsunuz?

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
her zaman asıldığı bir kızın babası tarafından vurulur ve site bana kalır diye düşünüyordum
Tek ben değilmişim :D

Eski günler geldi aklıma keyifle okudum :coffee: :muck:

Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Ofise gelmeme sebebi mi? Az maaş mi? Benimle ayni ortamda çalışma şerefine nail olacaksınız lan daha ne istiyorsunuz?

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile
:olucem: :olucem:

:lolmuch: :lolmuch:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hayırlısı olsun diyelim müdür bey :twisted:

Yukarı Alt