Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Apt

rank8
yurtdışından yada fiber internet kullanan upload etmezse sen o linki unut :D Bu upload hızlarıyla şimdi başlasam zaten akşama anca biter,70kb upload ile kimse sana burada yardım edemez.Şimdi upload etmeye başlarsa birisi dediğim gibi en az 5-6 saat sürer.

ioriYagami demiş ki:
BarkudzaKashna demiş ki:
30 Dk ya ındırdım Full Clıent :)
Bak birde aynı serverdayız 30 dakkada indirmişin upload etsen de bizde faydalansak.
edeyımde upload ne farkeder gene yavaş ındırıceksınız

Netinizin hızı kaç

Benımkı Birinet 9 mb hız var

Sınırsız

Hangi Siteye upload edeyım verın lınk edeyım hemen

Apt demiş ki:
yurtdışından yada fiber internet kullanan upload etmezse sen o linki unut :D Bu upload hızlarıyla şimdi başlasam zaten akşama anca biter,70kb upload ile kimse sana burada yardım edemez.Şimdi upload etmeye başlarsa birisi dediğim gibi en az 5-6 saat sürer.

Bilen biliyor
+Modaratoruz diye bizim illa sınırsız ınternetımız 32mb hızında ınternetımızmı olmak zorunda belki ben belki özel durumlardan
İnternet cafeden girip belli saatlerde siteye yeterli katkımı yapıp çıkıyorum :!:

Ben bi Photoshop CS4 indirip kuramadıgımdan kendıme bi avatarla imzasız dolaşıyorum :coffee:

Yumurta kapıya dayanınca siz mod değilmisiniz upload edemıyorum kardeşim napıyım okumak için 3-5 kuruşumuda bunun içinmi harcıyayım
Anlayışlılık yok bencillik yapıcaksınız illa daral:

Apt

rank8
Yorumu konuyu açan arkadaş için yazdım,yurtdışından yada fiber internet kullanan birisi olmadığı sürece burada en az 5-6 saat beklersin dedim arkadaşa,kendine niye bukadar dert ettin anlamadım :D

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt