TTnet'in yeni ADSL Tarifeleri açıklandı !

Türk Telekom, dün yaptığı açıklamaya göre 256 kb/s 'nin kalkacağını duyurmuştu. Fakat yaptığı açıklamanın tamamını okuyanlar pek bir şey anlamamıştı ve bir çok platformda 256k kullanıcılarının 512'ye çıkacağı söylenmişti. Büyük bir kesim tarafından ise bu yalanlanmış ve 1 Mbit olacaklar belirtilmişti. Tabiri caizse her kafadan bir ses çıkmıştı. Fakat bu öğlen TTnet'ten yapılan açıklamaya göre tüm bu sorular cevaplanmış oldu.

Yeni Tarife'ye göre 256k ve 512k kaldırıldı, en düşük bağlantı 1 Mbit ! eski 256k ve 512k kullanıcıları ise hiçbir ekstra ücret ödemeden aynen 1 Mbit Limitsiz tarifesine geçecek. Ayrıca yeni iki tarife eklendi : "4 Mbit Limitsiz" ve "2 Mbit 6 GB Limitli".

Yeni Tarife Paketi ise şöyle :

Limitli Tarife :

Limitsiz Tarife :

Bu yeni Tarifelere 6 Ağustos Pazartesi günü geçilecek. Sanıyoruz ki Türk Telekom, en sonunda limitsiz kullanıcılarını sevindirdi. Ayrıntılı bilgi : http://www.ttnet.net.tr/adslucret.htm

bende senin gibi limitli 4 gb. tarifeyide değiştiremiyorum yaz kampanyasından yararlandık kampanya bitene kadar tarife değiştiremezmişim kotayı aşıp duruyorum Sad(

bi ara çıkardılarya yaz fırtınasımı ne aylık 14 ytl o kampanya işte.tabi şimdi o kampanya iptal oldu eskiler yıl sonuna kadar aynı şekilde devam edecekler

Gercekten cok guzl bir haber cunku ben film manyagiydim 2048 var ve sikayetci olup duruyordum
bu ozellestirme ise yariyor
:)

seninle beraber film izlemek isterdim burda kimse film izlemekten anlamıyor varsa yoksa diziler iyyyyy iğrenç :lolmuch:

Dizilerin yeri bambaska ama bir filmin yeri kult olmus bir film izlemek ben film izlerken kendimden gecerim bazi filmlerde cok asiri kaptirirm :)
Mesela son olarak children of meni izledim mukemmeldi
elimde 3000 tane film var ve herbirini gozum gibi saklarim su an simpsons the movieyi izlicem
gunde en az 2 film izlerim bazen 4 film bile oldugu olur simdi ise artik dvd arsivi yapmaya baslicam
750 gb hardisk alip dvd indirmeyi dusunuyorum
bir gun beraber izleriz
44" lcd televizyon var Creanin birde sinema ses sistemi :)
vizyona cikcak tum filmler bende var

Punsier demiş ki:
Dizilerin yeri bambaska ama bir filmin yeri kult olmus bir film izlemek ben film izlerken kendimden gecerim bazi filmlerde cok asiri kaptirirm :)
Mesela son olarak children of meni izledim mukemmeldi
elimde 3000 tane film var ve herbirini gozum gibi saklarim su an simpsons the movieyi izlicem
gunde en az 2 film izlerim bazen 4 film bile oldugu olur simdi ise artik dvd arsivi yapmaya baslicam
750 gb hardisk alip dvd indirmeyi dusunuyorum
bir gun beraber izleriz
44" lcd televizyon var Creanin birde sinema ses sistemi :)
vizyona cikcak tum filmler bende var

ooooo çoşmussun sen abi :)

Chilren Of Man i bende izledim harika bir film gerçektende oscarlık :lol:

Razz sen var ya evan almight ne oldu :) dvdripi cikti hala altyaziyi yollucan :)
neyseki izledim dvdripini :) bu aralar cok fazla film indiricem 750 gb hardisk aldim :)

Punsier demiş ki:
Razz sen var ya evan almight ne oldu :) dvdripi cikti hala altyaziyi yollucan :)
neyseki izledim dvdripini :) bu aralar cok fazla film indiricem 750 gb hardisk aldim :)
bulmadıysan göndereyim altyazıyı :lol:

walla benlik bişey yok adam çıkaracam çıkaracam dedi taaa ne zaman şimdi çıkardı :lol:

Razz tamam izledik biz onu bi hafta once :) mukemmel komedi idi hele o kusla balik sahnesine bayildim :)

Punsier 3000 tane film mi naptın yaw :lol:
3000 içinden en iyi 5i say bize tavsiye olarak Cool

Bu arada yarın 4e katlanıyoruz hayırlı olsun Cool

Yukarı Alt