Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Evet bu şahıs hakkında çok konu açılıyordu dolandırıcı diye :s Ben duyduğumu söylüyorum

gerekli bilgileri konuda belirttim yapılan haksızlıklar yanına kalmaması amacıyla dolandırdıgı kişilere bu bilgilerin verilmesini rica ediyorum ilginiz için tesekkurler.

Ben konuda herhangi bir kanıt felan göremedim somut konuşmak çok kolay ben arkadaşın venusde açtığı konusuna mesaj yazdım ve hemen bu konuyu açtı demekki yarası varda kocunuyor.elinde kanıt ( msn görüşmesi veyada başka türlü bişey) koyarsın milletde görsün.Bu arkadaşımız venusde oynuyor ismi Oğuz Geçim SooMii- by_egzoTURK_ kime sorsanız hırsız der.Silkroadmax zamanında bikaç kişinin çarınıda çalmıştı hatta hakkında konu felanda açılmıştı.Ayrıca satmaya çalıştıgı çarda gmail koruması var kaç defa satıp geri aldı.Ben 100 lv cap varken by_egzoTURK_ adlı bow karakterin sahibi idim.Bu arkadaşla takas yaptık(SooMii) ancak çarında gmail koruması vardı benle takasladıktan 2 saat sonra geri aldı.

Buyrun bakın
viewtopic.php?f=192&t=178947

konudaki msn adresi ile suanki üyenin msn adresi aynıdır ikisindede Oğuz Geçim vardır.

Sw33Ty demiş ki:
Ben konuda herhangi bir kanıt felan göremedim somut konuşmak çok kolay ben arkadaşın venusde açtığı konusuna mesaj yazdım ve hemen bu konuyu açtı demekki yarası varda kocunuyor.elinde kanıt ( msn görüşmesi veyada başka türlü bişey) koyarsın milletde görsün.Bu arkadaşımız venusde oynuyor ismi Oğuz Geçim SooMii- by_egzoTURK_ kime sorsanız hırsız der.*** zamanında bikaç kişinin çarınıda çalmıştı hatta hakkında konu felanda açılmıştı.Ayrıca satmaya çalıştıgı çarda gmail koruması var kaç defa satıp geri aldı.Ben 100 lv cap varken by_egzoTURK_ adlı bow karakterin sahibi idim.Bu arkadaşla takas yaptık(SooMii) ancak çarında gmail koruması vardı benle takasladıktan 2 saat sonra geri aldı.

Buyrun bakın
viewtopic.php?f=192&t=178947

konudaki msn adresi ile suanki üyenin msn adresi aynıdır ikisindede Oğuz Geçim vardır.
bu solediklerin sadece lafta kalır yarası olan gocunur derler ya aynı senin olayın işte bu senin derdin olayı carpıtmak ama yapamıyacaksın cunku dediklerinin hiç birinin ne kanıtı var nede şahiti bu kadar basit işte senin yalanların ve iftiraların benim bu konuyu açma sebebim dolandırdıgın kişilere seni yakalamalarında sana ulasmalarında yardımcı olmak ve senin nasıl bir insan oldugunu herkeze gostermekdir ayrıca orda verilen msn adresi mailto:[email protected] sanırım bunun benle uzaktan yakından ilgisi varmı sallarken iyi sallada yiyelim bizde ?? benim konuda verdigim msn adresi mailto:[email protected] dir ya sen korsun yada bizi cok aptal sanıyorsun.

Beyler SooMii ve by_egzoTURK_ aynı kişilerin çarlarıdır bunu venus serverına girip sorabilirsin Oğuz Ömer Orkun dediğinizde bunların nasıl bi insan oldugunu size açıklarlar

Sw33Ty demiş ki:
Beyler SooMii ve by_egzoTURK_ aynı kişilerin çarlarıdır bunu venus serverına girip sorabilirsin Oğuz Ömer Orkun dediğinizde bunların nasıl bi insan oldugunu size açıklarlar
ee yani ? bunları solemendeki amaç neydi ? konuyu neden çarpıtıyorsun burda senin yaptıgın olaylardan bahsedioruz charını caldıgın hakkını yedigin kişilere senin bilgilerini vericem madem oyle :) bakalım senin konularına yorum yazanları inceliyicem kimin charını calmıssan ona msj atıcam konu linkini yada ev telfini vericem ondan sonrasıyla sen ugras ben ugrasmak istemiyorum senin gibilerler.

Kanıt varsa koy herkes görsün ortada bişi yok boş lafla konuşmak kolay msn konuşması ya da başka bişey var mı elinde? yok ayrıca açtıgın ilanda neden çarında gmail koruması oldugunu yazmadın ? :beer:

Tamam arkadaşın satmaya çalıştıgı çar exl çalıntı çar sisteminde ismi mevcut ve daha önceden forumda satmaya çalıştıgı SooMii adlı çarın topic ine girip bakınız yorumlara biraz araştırma yaparsanız 2 msnininde aynı kişiye ait oldugunu anlarsanız o haklı konuşuyorda ben yalan mı konuşuyorum ?

Hayta35

Bilgiliyim
Xanthos demiş ki:
Körler sağırlar birbirini ağırlar.
:buddha: :buddha:
PS: 2 Üyeyide tanıyorum ömer biizm burdan evka-5 de oturuyor Venus serverının ünlü hırsızlardından Sweety ise milleti dolandıran bir kişiliktir yani adem abinin vurguladığı atasözümüz bu konu hakkında tam yerıne oturumustur :buddha:

Nefret ettirdiniz şu oyundan. Ne anlıyorsunuz bir şeyler çalmaktan? Sorsan Allah bir rasul hak diye geçinirler. Gemide filminden çok güzel bir replik var sizin gibiler için fakat forum ortamı gereği söylemiyorum. İğrençsiniz kısmını diyorum sadece.

xxxxSIZ xxxEK ANCA MAIL KORUMALI CHARLARI GERI ALIRSN.HEP AYNI NURAMA herkesı dolandırdın xxxxfsız bıde kanıt dıo mılletı kandırıo kandırıo sonra kanıt sen dıger tarafta kanıtı goruceksın kul hakkı yemeyıxxrı xxxalı xxl.char calmak cok gusel gelıo bakam kull hakkını nasıl öduceksın.sweety bu yazdıklarım sana kımse ustune alınmasın xxxxxxxxxxxx.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt