- Resim Silinmiş.

+Merhaba Tony Montana , kendinden biraz bahseder misin?

-Adım Cem, 21 yaşındayım ve İzmir/Karşıyakalıyım. Antalya'da oturuyorum. Üniversite 2.sınıf öğrencisiyim ve aynı zamanda hakemlik yapıyorum.

+Nickinin bir anlamı var mı ? bize açıklar mısın ?

-Nickimin anlamı Al Pacino'nun efsanevi filmi Scarface'teki başrol oyuncusunun ismi

+Extraloobla nasıl tanıştın ?

-Sene 2007 idi yanlış hatırlamıyorsam. O zamanlar Sparta'da Glavieci bir çarım vardı. T-Bot denen bi program olduğunu öğrendim(yanlış hatırlamıyorsam free idi o zamanlar ya da crackliydi). Free T-Botu ararken Extraloobu buldum ve yavaş yavaş içine çekmeye başladı. O zamanlar başka bir nickim vardı ama malesef hatırlamıyorum şu anda :mrgreen: Gel zaman git zaman Moderatör bile oldum ama WH açılınca siteden biraz soğudum ta ki Gamebayi siteyi alana kadar

+Forum hakkında ilk izlenimlerinle şu anki izlenimlerini karşılaştırabilir misin?

-O zamanlar adeta aile ortamı vardı, en azından normal userlara böyle yansıyordu. Ama o zaman sene 2007ydi ve şu anda sene 2011. Yani o dönemden şu ana gelene kadar herkes büyüdü olgunlaştı ayrıca Gamebayinin siteyi alması ile ilkbaşlarda aşırı bir resmiyet vardı. Fakat bence o olmayan fakat gözüken resmiyet şu anda yıkılıyor ve o eski Extraloob ortamı oluşmaya başlıyor. Birebir eskisi gibi olur mu, bekleyip göreceğiz :beer:

+Forum yönetimine giriş sebebin nedir?

-İlk amacım o sıcak ortama girmekti. 2.amacım ise, forum yönetimine girerek, kendimi geliştirmekti.

+Extraloob senin için ne ifade ediyor?

-Extraloob benim için 4 seneden beri devam eden bir bağımlılık. Google Chrome'yi açtığım zaman Facebook ve Extraloob'u açmadan içim rahat etmiyor :P Herşeyden çok ruh halim ne olursa olsun girip eğlenebildiğim ender sitelerden birtanesi.

+Hayatında dönüm noktası olarak gördüğün bir olay oldu mu?

-14 yaşında asansöre kolum sıkışmıştı ve yaklaşık 3-4 ay onun sıkıntıları ile uğraşmıştım.Asansöre kolum sıkışmadan önce amatör düzeyde futbol oynuyordum ve bu kaza araya girince yaklaşık 5 ay futboldan uzak kaldım. Bu uzak kalmanın bana öğrettiği iki şey oldu: Birincisi en yakın arkadaşlarım ve abilerim dediğim insanlar bu kulüp çerçevesindeydi fakat hiç biri benim kaza haberimi aldıktan sonra *bir geçmiş olsun dileğinde bulunmadılar, telefon bile etmediler. O zaman anladım ki bu hayatta, ailen ve çok özel sevgi hissettiğin insanlar hariç, hiç bir insanı baştacı yapmamak gerek. Kısacası herkesle belirli bir seviyede, abartmadan, bencil olarak arkadaşlık kuracaksın. İkinci öğrettiği şey ise asansöre kolum sıkışınca kolumun gerçekten çok acıması :mrgreen:

+Çocukken yaptığın , geriye dönüp baktığınızda hoşuna giden bir anın varsa anlatır mısın?

-Biraz ayıp olarak düşünebilirsiniz peşin peşin söyliyeyim :P Abim askerdeydi ve bizde ailecek oteldeydik. Ben markete girdim ve Bereket Tanrısının ön planda olduğu bir kartpostal satın aldım. Arkasına gerekli yazıları yazıp babama götürdüm ve baba bak abime yazdıklarımı okur musun dedim. Babam yazıyı okurken gayet mutluydu ta ki kartpostalın ön yüzüne bakana kadar :cry: Hayatımda babamdan ilk ve son defa popoma tokat yemiştim. O zamanlar yaşım 10du :D

+Hayatta en çok hangi hatandan pişman oldun?

-Şu anki sevgilim ile daha öncede bir birlikteliğimiz olmuştu fakat ben ayrılmıştım ondan. Daha sonra pişman oldum fakat geri dönecek yüzüm yoktu. Asıl pişmanlığım ise arkasından gelen ve günde iki litre şarap ile devam eden günlerim... Kısaca liseli triplerimden dolayı çok pişmanınım

+Hobilerin ,varsa fobilerin nelerdir?

-Kız arkadaşımla dolaşmak, Spor yapmak, Kitap okumak ve internette gezinmek en büyük hobilerim.Başıboş sokak köpekleri, asansör ve yükseklik ise fobilerim sakinolsampiyon:

+Çaldığın veya çalmayı çok istediğin bir müzik aleti var mı?

-Çaldığım bir alet yok ama klarnet ve bağlama öğrenmeyi düşünüyorum

+Sporla ilgileniyor musun ? Tuttuğun takım hangisi ?

-Spor için yaşam tarzım diyebilirim. Futbol, basketbol ve tenis en sevdiğim sporlardır ve takip ederim. Aynı zamanda futbol ve basketbolu da iyi oynarım :sfff: Tuttuğum takıma gelecek olursak "Galatasaray"

+Takip ettiğin dizi varmı?

-Şu anda The Big Bang Theory ve Game of Thrones dizilerini takip ediyorum. Bitirdiğim baya dizi de vardır.

+Hayatında örnek aldığın biri var mı?

-Mustafa Kemal Atatürk hayatımda örnek aldığım en büyük insandır. Nedenlerini söylememe gerek yoktur herhalde sakinolsampiyon:

+Hayatında sana takılan lakap veya lakaplar var mı? Varsa bizimle paylaşır mısın?

-Saçlarımın az olmasından dolayı Lise 1'e geçene kadar her yerde Kel derlerdi bana :santa: Zaman zaman holigan, Bayhan ve brazzzers lakaplarını takmışlardı ama Kel günümüzde de devam ediyor :mrgreen:

+Yaşam tarzından biraz bahseder misin ?

-Öyle belirli bir yaşam tarzım yoktur, zaten yaşam tarzı tamlamasınıda pek sevmem :mrgreen: Ama şunu söyleyebilirim, hayatım kız arkadaşım, arkadaşlarım, spor ve üniversite üzerine kurulu şu anda. Bu soruyu şu cümle ile bitiriyorum: "This is not a life style, it is life!"

+Seni en çok ne kızdırır ?

-İkiyüzlülükten nefret ederim. Ayrıca el kol şakaları, emir verirmiş gibi konuşlara da tavrımı koyarım.

+Hayatında çok utandığın bir an oldu mu ?

-Şu an hatırlamadım öyle bir an :lol: Ama öyle çok utangaç biri değilimdir, yani sanmıyorum da öyle bir an yaşadığımı :detective:

+Hangi tür müzik dinlersin ?

-Her tür müzik dinlerim, Türkçe Rap ve Arabesk Rap hariç :coffee:

Tony Montana'dan Not: Cümle kurma özürlüyüm, o yüzden şimdiden anlaşılmayan cümlelerim affola :muck:

Saygılarımızla,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Siteden 7 kili seçilmemiş ? Ayrıca sorular çok kısıtlanmış ama yine de güzel :beer: Cem reyiz. :kalp: :buddha:

Cem'i tanıyorum az çok kocaman falan neyse de en çok kişi hakkında yorumları merak ediyordum röportajın o kısmı yok , bana göre büyük eksiklik .O da tamamlanırsa daha güzel olacaktır :beer:

hmzsnmz demiş ki:
Cem'i tanıyorum az çok kocaman falan neyse de en çok kişi hakkında yorumları merak ediyordum röportajın o kısmı yok , bana göre büyük eksiklik .O da tamamlanırsa daha güzel olacaktır :beer:
2. kez yazıyorum sordum ama cevaplamadı geçelim bu soruyu dedi. :mrgreen:

The Black demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
2. kez yazıyorum sordum ama cevaplamadı geçelim bu soruyu dedi. :mrgreen:
Cem'i görüşme odasına alın beyler kişisel problemi var anlaşılan :mrgreen: :twisted:

Yukarı Alt