Merhabalar. Öncelikle kendinden biraz bahsedebilir misin?
Merhaba , Ben Cem Babadağlı 18 yaşındayım, yalovalıyım, lise son öğrencisiyim.

Nickinizin anlamı nedir ve neden bu nicki seçtin?
Starcraft diyorum lider diyorum başkada bir şey demiyorum :P

Bu sene ygs sınavına girdin nasıl geçti ve ileride hedefin nedir?
Sözel öğrencisi olduğum için pek fazla netim olduğu söylenemez ama lys’yi kurtaracak kadar var diyebilirim. Hedef konusuna gelince de hedefleri sevmem ulaşamadığımda üzülmemek için puana göre tercih yapacağız hayırlısı.

Peki, neden silkroad?
Gerek grafikleri, gerekse konusu itibariyle beni kendine bağlayabildiği için ^^

Oyunda en sevdiğin veya zevk alarak yaptığın şeyler nedir?
Kervan çeken vatandaşı yağmalamayı severim :P Gerçi gold botlardan sonra bu meslek tükenmek üzere ama arada unique kovalarım buldum mu kaçırmam :P

Siteyle ne zaman ve nasıl tanıştın?
Centilmen zamanından beri takip ederim . Extraloob ismini aldığında beleş bot için girerdim daha sonra bu üyeliği açtım ve aktif olmaya basladım.

Neden extraloob?
Düşüncelerime ve yaşam tarzıma uygun bir site diyebilirim. Kalite, güven, dostluk her şey burada. İnsan muhabbetlere katıldıkça kopamıyor bu siteden…

Gerçek hayatta veya sitede geçen unutamayacağın olaylarından birini bize anlatabilir misin?
17 ağustos depremini hiç bir zaman unutamam herhalde. Peder denizcidir ve yine evde olmadığı zamanlar ... Valide Hamile ben küçük. Herşeyden habersiz sadece korku…

Karşı cinste aradığın özellikler nelerdir?
Pek ayrım yapmam yok şu olsun falan . '' kalp atacak aga '' diye boşuna dememişler :P

Örnek aldığın birisi var mı?
Yok kendi yağımda kavruluyorum ^^

Bunlar olmazsa yaşamın anlamı olmaz dediğin üç şeyi söyler misin?
, kardeşim, internet :twisted:

Ne tür müzikler dinlersin?
Kulağa hoş gelen her türlü müziği dinlerim

Hobileriniz ve fobilerinizden bahsedebilir misin?
Hobilerim: Her gün hava karardığında arkadaşlarımla buluşup mahallede takılmak xD, internet, kardeşimi dövmek :D
Fobilerim: köpekler :D

Bildiğin gibi bugün 23 Nisan söylemek istediğin bir şey var mı bu konuda?
Ata'nın armağanı söze ne hacet ... ^^

Siteden kendinize en fazla 7 kişi seçip, kendi yorumunuzla tanıtılabilir misin?

Majestic: Adam gibi adam derler ya işte tanımı.
Prada: Alemin en ünlü playboy u akıl hocam bir çok öğüdü sayesinde bugünlerimi yaşıyorum ^^
Absence: Enginim ortağım :P
Extraloob: Tartışılmaz müzelik bir insan. Mizacı yaşam tarzı olaylara bakış açısı ileri görüşlülüğü... Keşke herkes onun gibi olabilse ^^

Röportaj etkinliği ile ilgili ne düşünüyorsun?
Beni seçtiğiniz için teşekkür ederim bana bir adım daha yaklaştınız :P

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediğin bir söz, vermek istediğin bir mesaj var mı?
Siz siz olun bu ailenin değerini bilin ve saygıyı , güveni , kaliteyi elden bırakmayın '' her zaman bir umut vardır '' umudun tükendiğinde gel biz her zaman buradayız elimizden geldiğince ...

Beni dinlediğiniz için hepinize teşekkür ederim ^_^
Saygılarımla Zera

Majestic demiş ki:
/globaldir.
Cem'i de yakından tanımış oldunuz.^^
Güzel yorumlar keyifli bir röportaj olmuş ama paparazzilerime bir laf çarpıtmadan edemiyeceğim;
Arkadaşlar bu soru yağmurunu biraz daha uzatın.Kısa bir röportaj şeklinde olmasın tam bir röportaj olsun.^^
kısa olmasını ben istedim ve gayette keyifliydi bi kez daha teşekkürler ^^

Zeratul demiş ki:
Majestic demiş ki:
/globaldir.
Cem'i de yakından tanımış oldunuz.^^
Güzel yorumlar keyifli bir röportaj olmuş ama paparazzilerime bir laf çarpıtmadan edemiyeceğim;
Arkadaşlar bu soru yağmurunu biraz daha uzatın.Kısa bir röportaj şeklinde olmasın tam bir röportaj olsun.^^
kısa olmasını ben istedim ve gayette keyifliydi bi kez daha teşekkürler ^^
Çok saol bromance çok keyifliydi özellikle de seninle olması :beer:

İlginç Olan Bir şey var ki karışmak gibi olmasın , Hayatta değer verdiklerin arasında anne veya baba kısmını göremedim değersizlermi yoksa 8O böyle röportajlarda şuana kadar böyle bir cevap görmediğimedn soruyorum :curtain:

Takımı
Galatasaray
Hobilerim: Her gün hava karardığında arkadaşlarımla buluşup mahallede takılmak xD, internet, kardeşimi dövmek :D
ahahah süpersin bro :mrgreen: okurken çok zevk aldım pp ekibinin gözlerinden öpüyorum. :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MetoveR demiş ki:

Merhabalar. Öncelikle kendinden biraz bahsedebilir misin?
Merhaba , Ben Cem Babadağlı 18 yaşındayım, yalovalıyım, lise son öğrencisiyim.

Nickinizin anlamı nedir ve neden bu nicki seçtin?
Starcraft diyorum lider diyorum başkada bir şey demiyorum :P

Bu sene ygs sınavına girdin nasıl geçti ve ileride hedefin nedir?
Sözel öğrencisi olduğum için pek fazla netim olduğu söylenemez ama lys’yi kurtaracak kadar var diyebilirim. Hedef konusuna gelince de hedefleri sevmem ulaşamadığımda üzülmemek için puana göre tercih yapacağız hayırlısı.

Peki, neden silkroad?
Gerek grafikleri, gerekse konusu itibariyle beni kendine bağlayabildiği için ^^

Oyunda en sevdiğin veya zevk alarak yaptığın şeyler nedir?
Kervan çeken vatandaşı yağmalamayı severim :P Gerçi gold botlardan sonra bu meslek tükenmek üzere ama arada unique kovalarım buldum mu kaçırmam :P

Centilmen zamanından beri takip ederim . Extraloob ismini aldığında beleş bot için girerdim daha sonra bu üyeliği açtım ve aktif olmaya basladım.

Neden extraloob?
Düşüncelerime ve yaşam tarzıma uygun bir site diyebilirim. Kalite, güven, dostluk her şey burada. İnsan muhabbetlere katıldıkça kopamıyor bu siteden…

Gerçek hayatta veya sitede geçen unutamayacağın olaylarından birini bize anlatabilir misin?
17 ağustos depremini hiç bir zaman unutamam herhalde. Peder denizcidir ve yine evde olmadığı zamanlar ... Valide Hamile ben küçük. Herşeyden habersiz sadece korku…

Karşı cinste aradığın özellikler nelerdir?
Pek ayrım yapmam yok şu olsun falan . '' kalp atacak aga '' diye boşuna dememişler :P

Örnek aldığın birisi var mı?
Yok kendi yağımda kavruluyorum ^^

Bunlar olmazsa yaşamın anlamı olmaz dediğin üç şeyi söyler misin?
Selin (kız arkadaşım), kardeşim, internet :twisted:

Ne tür müzikler dinlersin?
Kulağa hoş gelen her türlü müziği dinlerim

Bildiğin gibi bugün 23 Nisan söylemek istediğin bir şey var mı bu konuda?
Ata'nın armağanı söze ne hacet ... ^^

Siteden kendinize en fazla 7 kişi seçip, kendi yorumunuzla tanıtılabilir misin?

Majestic: Adam gibi adam derler ya işte tanımı.
Prada: Alemin en ünlü playboy u akıl hocam bir çok öğüdü sayesinde bugünlerimi yaşıyorum ^^
Absence: Enginim ortağım :P
Extraloob: Tartışılmaz müzelik bir insan. Mizacı yaşam tarzı olaylara bakış açısı ileri görüşlülüğü... Keşke herkes onun gibi olabilse ^^

Röportaj etkinliği ile ilgili ne düşünüyorsun?
Beni seçtiğiniz için teşekkür ederim bana bir adım daha yaklaştınız :P

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediğin bir söz, vermek istediğin bir mesaj var mı?
Siz siz olun bu ailenin değerini bilin ve saygıyı , güveni , kaliteyi elden bırakmayın '' her zaman bir umut vardır '' umudun tükendiğinde gel biz her zaman buradayız elimizden geldiğince ...

Beni dinlediğiniz için hepinize teşekkür ederim ^_^
Saygılarımla Zera

of off bu tatil gününde bu satırları dumanı tüten çayımı yudumlarken ne güzel de gidiyor ellerinize sağlık çok cici olmuş uuu zera'nın peder hose'si denizciymiş her limanda bir aşk sözü aklıma geldi ahahahaa :)

kuzum centilmen zamanımızı biliyor musun sen harbiden :buddha:

yorumlarınız için teşekkürler canlar ^^

@ extraloob

evet abi pacific dönemlerini hala hatılıorm 18 mart da yaptıklarınızı falan avril zardock onlar nerelerde hiç yoklar piyasada :roll:

@ volkan.ka

hobi işte arada patlatıorm sinir stres atıyorm :D

Yukarı Alt