Umarım 22 Ağustos'a kadar yapılan eylemler etkili olur ve rezil filtre ile karşı karşıya kalmayız..

hobiler+fobiler eşittir bobiler :P gülsekmi ağlasakmı belli değil ama...

bu kadar çok tepki varken hala neden böyle bir proje gündemde, onu da anlamıyorum..

Üç-beş tane câhil âdem, hepsinin bıyığı bâdem, net'e girmeyecek de mâdem, size mi girecek bu modem?

bu aksam tv de adamın teki insanlara paketleri sunacagız istediklerini secicekler isterseler standart paketle şu anki neti kullanıcaklar falan dedi ama tam anlayamadım ne demek istedigini tıkınıyordum açıkçası kulak veripte dinlemedim sanırım fazla kasıyoruz

Evet,prokatiflere yarıyor böyle haberler hemen ayaklandırıyorlar kanı hızlı akan gençlerimizi,bende izledim paketlere ayıracaklar bizimkisi normal paket olarak devam edecek bi sorun yok yani.

Ural_Tulga demiş ki:
Evet,prokatiflere yarıyor böyle haberler hemen ayaklandırıyorlar kanı hızlı akan gençlerimizi,bende izledim paketlere ayıracaklar bizimkisi normal paket olarak devam edecek bi sorun yok yani.
Niye paketlere ayırıyorlar ? şimdi paketlere ayıracaklar sonradan o paketlerin durumunu yeniden gözden geçirecekler.
elini verdin mi kolunu kaptırırsın.

Yukarı Alt