NiGHTMaRe

Aileden
22/08/09 Konuğu Romeo

Öncelikle kendinizden kısaca biraz bahseder misiniz?
Herşeyi dozunda seven yeri geldiğinde acımasız yeri geldiğinde duygusal yeri geldiğinde efkarlı , çılgın , mantıklı , değişken bir yapım vardır.

Silkroad Online'a nasıl başladınız ?
Arkadaşlarımın yoğun isteğiyle başladım. Characterimi 3 lv yapıp bırakmıştım. Bunda büyüler falan var sarmaz bu oyun diye , 1 hafta arkadaşlarım tekrar ısrar etmeye başlayınca devam ettim. Belli bir yerden sonra kanım ısındı zaman geçtikçe ilerledim.

Nickinizin anlamını ve neden bu nicki seçtiğinizi anlatır mısınız ?
Nickimin anlamını bilmeyen yoktur sanırım. Prada koymak istedi karşı çıkmadım benimde hoşuma gitti , nickim Romeo oldu.
ps:artık reel hayatta herkes beni romeo diye çağırıyor!

Siteyle nasıl tanıştınız?
Mercury'nin ilk açıldığı zamanlar 12 saat ben 12 saat bir arkadaşımla ortak char kasıyorduk. Guildden arkadaşlar extraloob.com'da bedava bot var demişlerdi. Gün gün bağlandım insanları tanıdıkça buradan kopamaz oldum

Foruma ilk geldiğinizde forumla ilgili düşünceleriniz nasıldı ?
Sadece nicklerden kaliteyi anladım. Site buram buram kalite kokuyordu

Forum Yönetimine giriş sebebiniz nedir ?
Extranın isteği ile d.mod oldum. Hiç bir zaman şahsi bir talebim olmadı ama hiç bir zamanda görevden kaçmadım.

http://www.extraloob.com forumu sizin için ne ifade ediyor ?
Hep söylerim , benim yuvam Mozilla Firefox/Extraloob.com^^

Sizce http://www.extraloob.com forumunu diğer forumlardan üstün kılan sebepler nedir ?
En başta extraloob.com'un ilklerin efendisi oldugu gerçeği , üstüne biraz sevgi ve buna sitemizde bulunan insanların kalitesi eklenince ortaya rakipsiz bir tablo ortaya çıkıyor! ^^

Siteden kendinize 5 kişi seçip, kendi yorumunuzla tanıtır mısınız ?

-extraloob:Adamın anlamadığı iş yok . Tütünden tutun tanganın rengine kadar herşeyden anlar. Kısaca namı değer Godfather
-Prada:Yaptığı hiç bir iş yarım kalmaz , cesaret iliklerinen aheste aheste akar suzuki hayabusa hayranıdır. ^^
-Xanthos:Sitenin "aga"sıdır. Mertliği herkese örnektir. Muhabbeti gökkuşağından farksızdır
-Absence:Ice Age'deki sincap ve onun değerli fındığı gibiyizdir. Ben sincap o fındık vazgeçilmezimdir.
-Paladin:Beni intihardan çevirdi. Kardeşliğini her zaman yaptı. Ben beni ne kadar tanıyorsam o da beni o kadar tanır. Daha ne denirki

Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz ?

Reel hayatta veya nette gezinirim. Arabayı kaçırıp gezmek en büyük zevkimdir. Özellikle polisleri atlatmak kadar hoş bir adrenalin kaynağı yoktur şu dünyada

Sporla ilgileniyormusunuz?İlgileniyorsanız, hangi takımı tutuyorsunuz ?
Futbol ve su topu başta gelir. Takım olarak Galatasarayı tutuyorum.

Takip ettiğiniz bir TV dizisi veya film serisi var mı ?
Kurtlar Vadisi ezberimdedir. Sır perdesinin aralandığı macera ve aksiyonun bir arada olduğu veya gişe rekoru kıran bütün filmleri severim

Teknolojiyi takip edermisiniz ?
Cep telefonlarını yakından takip ederim.

Size bu siteyi cazip kılan etken[ler] nedir?
Üyeler ve ortam

Hayatınızda kendinize örnek aldığınız birisi var mı ?
Mustafa Kemal Atatürk

Hatırladıkça mutlu olduğunuz , hayattan güzel bir karenizi bizimle paylaşır mısınız ?
http://i26.tinypic.com/2mi3ku9.jpg

Kız arkadaşınızda olmasını istediğiniz özellikler nelerdir ?
Göz,Nizam,İntizam

Yaşam tarzınızı anlatır mısınız ?
Çok değişken bir hayatım var bir öyle bir böyle hayat devam ediyor.Günün programı hiç önceden belli olmaz herşey tak diye gelişir.Gezecek olurum program 10 dakika öncesinde belli olur.Her an her şey değişebilir ^^

Olmazsa olmazlarınız nelerdir ?
Hatunlar , cigarettem , arabam , dostlarım , pc'm.

En büyük hayaliniz nedir ?
Muhtaç insanlara yardım edebilmek.

Hayatınızda size uygun görülüp , takılmış olan lakap(lar) var mıdır? Var ise anlam(lar)ı ne(ler)dir ?
Classic , Çakal , Ronaldinho.

Biraz ileriyi düşünürsek , bundan 10 yıl sonraki hayatınızda şimdikinden farklı olarak neler değişebilir ?
Birkaç satır yukarıda yazıdığı gibi hayatımda her an herşey değişebilir.

Günlük hayatınızda nelere yer verirsiniz?
Pc , eğlence , bol miktarda cigarette.

Aşağıdakileri kelimeleri kendinize has bir şekilde birkaç cümle ile tanımlar mısınız ?

Bayrak:Vatan denilen toprağa renk katan unsurların başı.
Internet:Günümüzüm olmassa olmazlarının başlarında yer alıyor
Aile:Kutsal varlık
Silkroad Online:Oyuncularının gözünde fazla büyütsede hoş bir ortam.
Eğlence:Bütün canlıların ortak ihtiyacı.

Röportaj etkinliğimiz hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Fikir kimden çıktıysa gerçekten güzel düşünülmüş bir organizasyon

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediğiniz söz, vermek istediğiniz bir mesaj var mı?
Hayat silkroaddan ibaret değil , herşey tadında güzel. ^^

ps:Bizim içinde güzel bir röportaj oldu.Kendilerine sonsuz teşekkürler...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wuhuuu sorular + konuk + yazı stilleri müthiş bir röportaj olmuş çok beğendim çokkk ellerine sağlık canlarım harika olmuş mucX :kalp:

Ps : foto olayı çok ince bir şekilde kurgulanmış bayıldım doğrusu ^_~

çakalıda kim taktıysa lakap olarak :lol: güzel bir röportaj olmuş bu arkadası tanımak istemeyebilirsiniz kendisi pek sevilen biri değildir :lol: :kalp: romeo :kalp: :muck:

en büyük hayali: muhtaç insanlara yardım edebilmek. gerçekten ne kadar güzel takdir ettim...

NiGHTMaRe

Aileden
extraloob demiş ki:
wuhuuu sorular + konuk + yazı stilleri müthiş bir röportaj olmuş çok beğendim çokkk ellerine sağlık canlarım harika olmuş mucX :kalp:

Ps : foto olayı çok ince bir şekilde kurgulanmış bayıldım doğrusu ^_~
okan abi elimizden gelenin üstünde bir performans sarfediyoruz...Hepsi bu siteye layık olabilmek için+ soruları çok özenle seçiyoruz...
daha çok işimiz var çokkk :beer:

Xplosive

Bilgiliyim
Çok güzel ve bir solukta okunabilecek bir röportaj olmuş. Sorana da cevaplayana da teşekkür ediyoruz. ^^

Yukarı Alt