Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray

Ad Soyad :

-Gökhan Dinç

-18

Meslek:

-Öğrenci

Yaşadığınız Şehir:

-İstanbul

Hobileriniz:

-Yüzmek, muhabbeti hoş olan arkadaşlarla saatlerce dolaşmak, futbol.

Fobileriniz:

-Arılardan nefret ederim.

Forumdaki ilk nickiniz neydi?:

-Spyware

Silkroad ile nasıl tanıştınız?:

-6.Sınıfta sokaktan bir arkadaş vasıtası ile

Extraloob ile nasıl tanıştınız:

-Ben silkroad'a başladığım dönemlerde yani bundan 6 yıl öncesinde Silkroad denilince akla gelen ilk site Extraloob'du. Bot ve yardımcı programlardan faydalanmak için gelmiştim siteye.

Lenneth nickini nasıl buldunuz? :

-Lenneth nicki bana Polgara'nın armağanıdır. Vaktinde tüm geçmişe bir çizgi çekeceğimi ve nicke ihtiyaç duyduğumu söyledim, o da bu nicki verdi bana. Nickle bütünleştim adeta, teşekkür ediyorum kendisine tekrar buradan

Extraloob'un genel durumu nasıl? :

-Şuanlık güzel, sakin ve hoş bir ortam var. Ne aşırı kalabalık, ne kimsesiz. İyidir yani :)

Benzetildiğiniz Birisi Varmı ? :

-Yeşilçam filmlerinin "sezercik" karakterine aşırı benzetirlerdi ufakken, şuanda bu arka sokaklar dizisinde oynayan uzun saçlı velete benzetirler

Hangi spor dalı ile uğraşıyorsunuz:

-Futbol, yüzme.

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu :

-Justin bie... biggrint1 biggrint1 Emre Aydın diyebilirim, sebebini bilmiyorum çok sevdiğim bir sanatçı olduğundandır belkide ^^

Ne tür muzik dinlersin?:

-Kulağa hoş gelen her müziği dinlerim, metal hariç

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir:

-Açıkcası Dünya turu yapmak gibi bir hayalim var, heryeri gezip görmek istiyorum. Umarım gerçekleştirebilirim birgün.

Sizi sevenin sizin için neler yapması hoşunuza gider?:

-Dürüst olması, yapmacık olmaması ve içten olması benim için yeterli olacaktır.

Hayvan besliyor musunuz? :

-Evet, ağabeyimi 18 yıldır besliyorum .. daral: sin:

Geleceğe dair planlarınız var mı ? :

-Güzel bir Dış Ticaret firmasında ya da yıllardır içinde bulunduğum oyun piyasasında güzel bir yerde olmak isterim.

Aradığınız Kızda Hangi Özelliklerin Olması Sizin İçin Yeterlidir ?

Belirttiğim gibi içten, doğal ve dürüst olması yetecektir. Elbette ki sağdık da olacak.

En Sevdiğiniz Renk:

-Turkuaz

Bu Güne Kadar Yaptığınız En Büyük Çılgınlık Nedir ? :

-Çok sakin bi insanımdır aslında ya, işim olmaz pek çılgınlık falan. Ama ufakken eve kız atıcaktım 4. sınıfta falan araba çarpmıştı , sayılabilirse o olsun

Son Olarak Extraloob Üyelerine Söylemek İstediğiniz Bir Şey Var Mı ?:

-Extraloob ortamı ölümsüz bir ortamdır, yani en azından 5 yıldır ölmüyor, ölmez de Kıymetini bilelim, burada yetiştik biz ^^

Takımı
Besiktas
Oww yayinlanmis bile :D

@lemonade

Yapcak bisey yok bro , kopek beslesem iyidir ondan :D

Takımı
Besiktas
@toxic

Hayatimda abim kadar kimseyi sevmem ben, ama cok anlayissizdir anlamadan dinlemeden hareket eder. Cok tartisiriz bu yuzden :)

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
batuhan 3X demiş ki:
şu cocuk bu kdr röpörtaj yapıyo haala magazinci yapılmadı :D
Geç olsun güç olmasın her şeyin zamanı var , mesaj sayım yetmiyor ama oda yavas yavas olacak.istesem bi günde post kasarım ama öylede işin eğlencesi kalmıyor yavas yavas ilerliyorum bakalım hayırlısı. :muck:

Toxic demiş ki:
batuhan 3X demiş ki:
Geç olsun güç olmasın her şeyin zamanı var , mesaj sayım yetmiyor ama oda yavas yavas olacak.istesem bi günde post kasarım ama öylede işin eğlencesi kalmıyor yavas yavas ilerliyorum bakalım hayırlısı. :muck:
benimkilerden 400 tanesini sana aktaralim o zaman :D benimkilerde bir işe yaramıyor :P

Toxic demiş ki:
batuhan 3X demiş ki:
:beer:

Yukarı Alt