Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
duzceli01 demiş ki:
Trezeguet demiş ki:
Yakışmıyor hacım böyle küsüp resmi kaldırmak felan.Koy geride merak ettim hadi :P
altı üstü 2h nova npcden alınıyor ya :P
pardon kuzum ama kimse sana resim koy diye yalvarmaz. Koyarsın iyi dileklerimizi iletiriz. Kötü eleştiri yapılınca ilkokul çocuğu gibi küsüp trip atmak pek hoş bir davranış değil.

Xanthos demiş ki:
duzceli01 demiş ki:
Trezeguet demiş ki:
Yakışmıyor hacım böyle küsüp resmi kaldırmak felan.Koy geride merak ettim hadi :P
pardon kuzum ama kimse sana resim koy diye yalvarmaz. Koyarsın iyi dileklerimizi iletiriz. Kötü eleştiri yapılınca ilkokul çocuğu gibi küsüp trip atmak pek hoş bir davranış değil.
Hacım bende zaten illa koy diye yalvarmalarını istemiyorum okey :thumbsup:

zStoney demiş ki:
tamamda adamın neden bu kadar üstüne geliyorsunuz ? adam başardığı başarıyı bizimle paylaşmak istemiş siz tebrik etmek yerine adamı nova düştüğü için resmen suçluyorsunuz ilginç.. hadi eyvallah
:mrgreen: makara:

duzceli01 demiş ki:
Xanthos demiş ki:
duzceli01 demiş ki:
Hacım bende zaten illa koy diye yalvarmalarını istemiyorum okey :thumbsup:
What'up ? Yea man okey okey :thumbsup: :mrgreen:

Kimseye darılıp gücenmene gerek yok canım ben adam gibi söyledim artık alıştık senin novalarına diye,artık birşey demiyorum.
Hayırlı olsun.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt