Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Duygusuzz demiş ki:
‎21 aralık'ta güneş doğmayacakmış. vay efendim elektrikler gitcekmiş. Hadi elektriği geçtim, güneş doğmaz olur mu lan hiç. KİM UYDURUYO BUNU LAN? FACE HALKINI ÜRPERTMEYE ÇALIŞAN BİRİ İŞTE. MAL MISINIZ OLUM AZ AKILCI OLUN. KUR'AN DA NE DİYO? KIYAMET CUMA GÜNÜ KOPACAKTIR DİYO. 21 ARALIK NEYE GELİYO PEKİ? CUMA. bi sn.
Alıntıdır.
:lol:
:mrgreen:

Lakin kiyamet gunu gunes batidan dogacak ve daglar ruzgarda yaprak misali salinacak diye biliyorum. Burada hic bir sey gorulemeyecek deniyor. O zaman kiyamet degil.
Aynstayn mode off

Xperyon

Bilgiliyim
Buna inanan varsa 1dk durmasın camdan aşağı atsın kendini :P

Ps:21/12/12 senaryo kıyametdi 1ay içinde 3gün karanlığa döndü aktörleri merak ediyorum :mrgreen:

Duygusuzz demiş ki:
‎21 aralık'ta güneş doğmayacakmış. vay efendim elektrikler gitcekmiş. Hadi elektriği geçtim, güneş doğmaz olur mu lan hiç. KİM UYDURUYO BUNU LAN? FACE HALKINI ÜRPERTMEYE ÇALIŞAN BİRİ İŞTE. MAL MISINIZ OLUM AZ AKILCI OLUN. KUR'AN DA NE DİYO? KIYAMET CUMA GÜNÜ KOPACAKTIR DİYO. 21 ARALIK NEYE GELİYO PEKİ? CUMA. bi sn.
Alıntıdır.
ahahahah :mrgreen:

21 aralıkta kesin cuma namazı kılanların sayısı artıcak :D

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
Alıntıdır.
:mrgreen:

Lakin kiyamet gunu gunes batidan dogacak ve daglar ruzgarda yaprak misali salinacak diye biliyorum. Burada hic bir sey gorulemeyecek deniyor. O zaman kiyamet degil.
Aynstayn mode off
Aynstayn was here
Ps:Adam resmen görüşü çökertti ya neutral1 makara:

Beyler o gün hepimiz sabah namazına imamı uyandırıp sabah namazını kılıp , sonrada abdest tazeleyelim ne olur ne olmaz . Yanınıza piskevit ve su almayı unutmayınız her ihtimale karşı.

Ben de İzmir' de ezan vakti kalkıyorum okula gitmek için kaldırırım batı taraflarını :D

Takımı
Besiktas
Maddy demiş ki:
Ben de İzmir' de ezan vakti kalkıyorum okula gitmek için kaldırırım batı taraflarını :D
aynen onu belirtmek lazım beni kaldıracak olan mersin'in sabah ezanına göre kaldırsın :D

Yukarı Alt