Elektrik gittiğinde sadece kesintiyle kalmıyor cihazlar çalışmıyacak istersen telefonunda nükleer çekirdek takılı olsun gene çalışmayacak.

Ben kim miyim?

Elektroniğin Babası Prof. Dr. Franco Maloberti
Ayrıca Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve ayriyetten Kıyamet Teorileri Üzerinde Uzmanlaşmış Bilirkişi ve Tecrübeli Sıhhi Tesisatçıyım.

Bu geçiş, hiç bir enerjinin yayılamadığı, elektromanyetik alanların olmadığı ve tüm cisimlerin durgunluğa uğradığı bir ortam oluşturacaktır.
Yani pil vs boşa olucak.
Bknz:Revolution 1. bölüm

Revo'nun sadece 1. bölümünü izledim oda acaba nasıl olurdu diye merakımdan.Zaten yeterince dizi-anime ile meşgulum yeni bişey daha kaldıramam :D

Yani bu olay yaşanırken elime 72 amper akü alsam + ile -yi kısadevre etsem (ışık ses olmadan nasıl yapacaksam :confused1: ) o kablonun köz olmayacağını söylüyorsunuz öyle mi? İnsanın inanası gelmiyor :think:

Cuma gününe denk gelmesidemi tesadüf :mrgreen:
Aynştayn :detective:

Pismaniye demiş ki:
bu olaylar 21 aralıkta kesin olcak mı ve kaç dk sürer veya saat veya gün ?
Ya olmaz ise ?

Duygusuzz demiş ki:
Ufck demiş ki:
ses ve karanlık olsa gerçekten insan delirir . :!!&%&!
Yok ya ne delirir mis gibi 3 aylık falanda tatil olur gtü başı kaybederiz ne güzel :D
aynen yatakta 3ay yat artık :D

Takımı
Besiktas
‎21 aralık'ta güneş doğmayacakmış. vay efendim elektrikler gitcekmiş. Hadi elektriği geçtim, güneş doğmaz olur mu lan hiç. KİM UYDURUYO BUNU LAN? FACE HALKINI ÜRPERTMEYE ÇALIŞAN BİRİ İŞTE. MAL MISINIZ OLUM AZ AKILCI OLUN. KUR'AN DA NE DİYO? KIYAMET CUMA GÜNÜ KOPACAKTIR DİYO. 21 ARALIK NEYE GELİYO PEKİ? CUMA. bi sn.
Alıntıdır.
:lol:

Duygusuzz demiş ki:
‎21 aralık'ta güneş doğmayacakmış. vay efendim elektrikler gitcekmiş. Hadi elektriği geçtim, güneş doğmaz olur mu lan hiç. KİM UYDURUYO BUNU LAN? FACE HALKINI ÜRPERTMEYE ÇALIŞAN BİRİ İŞTE. MAL MISINIZ OLUM AZ AKILCI OLUN. KUR'AN DA NE DİYO? KIYAMET CUMA GÜNÜ KOPACAKTIR DİYO. 21 ARALIK NEYE GELİYO PEKİ? CUMA. bi sn.
Alıntıdır.
:lol:
:mrgreen:

Yukarı Alt