MERHABA ARKADAŞLAR BAŞKA BİR FORUMDA GÖRDÜM VE ALINTI OLARAK PAYLAŞMAK İSTİYORUM VİRÜS OLMAYAN ,LOG TUTMAYAN BİZZAT TESTİNİ YAPTIĞIM DATABASE *LİNKLER VE KONU ALINTIDIR.*

Silkroad Dosyalarının tümü bu klasörde : MEGA (bu dosyanın içerisinde aşağıda verdiklerimin hepsi mevcuttur.)

wwwrot dosyası:8.8 KB file on MEGA

clean DataBase : MEGA

Sv Files : MEGA

Silkroad dosyası : MEGA

ineput : MEGA ( arkadaşlar bu dosyayı rardan çıkarıp direkt c deki ineput klasörü ile değiştireblirsiniz ve içerisindeki ayarları kendinize göre düzenleyebilirsiniz içerisinde panelde mevcut )

Server Aç : MEGA

Arkadaşlar en üstte verdiğim Silkroad Dosyalarının tümü bu klasörde dosyasında 2 türlü database bulunmaktadır birisi hiç edit yapılmamış clean olan yedek isimli rar ve diğeri birkaç edit yapılmış olan backup isimli rar media da bu editler var o yüzden eğer clean olanı kuracaksanız media içerisinde editli olan şeyleri temizlemeniz gerekmektedir yok direkt backup isimli rardaki database'i kurarsanız sorunsuz çalışır editli olan şeyler ise silk scroll ekli rütbe scroll ekli ve npcde 11 dg fight itemler ekli youtube da kurulum için birçok video mevcut oradan izleyerekte kurabilirsiniz kuramayan arkadaşlar olursada bana mesaj atarsa yardımcı olurum.

Son düzenleme:
Yukarı Alt