1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

2015 Sezonu 21 Ocak’ta başlıyor!


 1. Slim Shady

  Slim Shady  

  Kayıt:
  15 Nisan 2012
  Mesajlar:
  2.923
  Beğenilen Mesajlar:
  11
  Ödül Puanları:
  48
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  İzmir-Kınık/Manisa-Akhisar
  [​IMG]
  2015 Dereceli Sezonu’na hazırlanın!

  Antrenmanlara hız verseniz iyi olur, çünkü 21 Ocak 'ta 2015 Dereceli Sezonu’nu başlatıyoruz! Yılın ilk birkaç haftasını dağ başında, inzivada falan geçirmeyi tercih ettiyseniz, 2015 Sezonu’na hazırlıklı başlamak için çok zamanınız kalmamış demektir!

  Yerleştirmeler

  Kümenize yerleşmeden önce, her zamanki gibi 10 adet yerleştirme maçı oynayacaksınız. Ama bu sefer, etkileri birazcık farklı olacak: önceki sezonlarda yerleştirme oyunları, normal sezon oyunlarından çok daha etkiliydi. Şampiyonluk Aşaması’nda olup da 10 oyununu kaybeden bir oyuncu, 2014’e Gümüş’te başlamıştı. Şansı yaver gidip tüm oyunları kazanan Bronz kademe oyuncular ise Platin’e yerleşmişler, bunun sonucu olarak da elbette sürekli dayak yiyip birkaç kademe düşmüşlerdi. Her ikisi de keyifli deneyimler değil elbette. Bu yüzden; bu yıl yerleştirme maçları yine önemli olmakla beraber, yeri yurdu belli olan oyuncuları şansları yaver gitti ya da gitmedi diye o kadar yukarı çıkarmayacak ya da aşağı atmayacak. Geçen sezonu bitirdiğiniz konumun, yerleştirmenizde büyük ağırlığı olacak. Daha önce hiç dereceli oynamadıysanız, elbette konumunuzu sadece yerleştirme maçlarındaki performansınız belirleyecek.
  Son olarak, sezon öncesi dönemin getirdiği oldukça büyük değişikliklerin ışığında, herkese zirveye çıkma şansı tanımamız gerektiğini düşündük. Bu nedenle, dereceli sezonu başladığında oyuncu konumlarında yine kısmi sıfırlamaya gideceğiz. Yani, geçtiğimiz sezon bitirdiğinizden daha alt bir sırada başlamanız mümkün.   
 2. Left Behind

  Left Behind olduser

  Kayıt:
  11 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  3.221
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  Bursa
  Oh be sonunda tekrar heyecan başlıyor sıkılmıştım beklemekten. Road to Diamond. :D