Kayıt
28 Temmuz 2012
Mesajlar
1.680
Beğeniler
218
Şehir
nWo ~
- Resim Silinmiş.

1. Topu duvara çarptırarak rakibi geçme:

Topu duvara çarptırdıktan sonra ok işaretiyle gösterilen yere doğru koşmaya başlayın. Burada ilk hedef topa ulaşmak değil, rakibin topa dokunmasını engellemek olmalıdır.


2. Topu duvara çarptırarak önüne alıp kaleye gönderme:
Topu duvara çarptırdıktan sonra ok işareti yönüne doğru hafif gerileyin ve önünüze gelen topu kaleye doğru gönderin.3. Topu duvara çarptırarak kaleden uzaklaştırma:
Rakip, yarı sahanızı geçip kalenize kadar geldiğinde topu kendi korner çizginize çarptırıp ok yönüne doğru koşun. Daha sonra topu orta alana göndererek tahlikeyi ortadan kaldırın.

4. Topu duvardan fırtlatarak çalım atmak:

Rakibi tam karşınıza aldığınızda bu boşluktan yararlanarak tam çizgiye topu sıkıştırıp vurun.2′nci hamlede ise ok yönüne doğru koşup karşı duvara çarptırarak topu kazanabilir veya takım arkadaşlarınıza pas atabilirsiniz.

5. Topu kale direğine çarptırarak kaleden uzaklaştırmak:

Rakip kalenize yaklaşmış ve gol tehlikesi yaşadığınız bu pozisyonda orta alanın boş olması suretiyle, topu kendi kalenize çarptırarak uzaklaştırabilirsiniz.6. Rakip kalecisine kapak atmak:

Takım arkadaşınızla rakip kale önüne geldiğinizde koordineli bir şekilde kaleciye kapak atarak topu ağlara göndermek için bu taktiği kullanabilirsiniz.
Üstteki resimde “58″ no’lu oyuncu “2″ no’lu takım arkadaşının kaleciyi kale içine ittirmesini bekliyor.“2″ no’lu oyuncu rakip kalecisini kendi kalesine doğru ittiriyor ve “58″ no’lu takım arkadaşına pozisyon veriyor.Pozisyonu netleşen “58″ no’lu oyuncu topu kaleye gönderiyor… Rakip kalecisi kapaklandı.

7. Ölüm öpücüğüyle kaleci hoplatmaca:

“58″ ve “2″ no’lu oyuncular kendi yarı sahalarının son çizgisinde resimdeki gibi yerlerini alırlar. Senkronizasyon burada çok önemli. Aynı anda birbirlerine öpücük atmalılar çünkü. İkisi de aynı anda ok yönüne doğru koşarlar.İki takım arkadaşı da aynı anda topa vurmalıdır. Bu işlem gerçekleştiğinde top korkunç bir hızla rakip kalecisinin üzerine doğru yol alacak…Ölüm öpücüğü sonrası top kaleciye geldiğinde kaleci kalenin içine kadar girebilir.*Konu Alıntıdır
 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kayıt
28 Temmuz 2012
Mesajlar
1.680
Beğeniler
218
Şehir
nWo ~
Yokmu bi haxballımız.. sadnessla1
 
Yukarı Alt