Tekrar izleyebileceğimiz bir yer var mı tüm programı ? Gören, duyan, izleyen varsa link atabilir mi ?

ya hepsini izlemeyle uğraşma,youtubedan,nba.comdan en değerli anları bulursun zaten..ama uyumadığıma deydi dün gece güzel maçtı

Torquel demiş ki:
ya hepsini izlemeyle uğraşma,youtubedan,nba.comdan en değerli anları bulursun zaten..ama uyumadığıma deydi dün gece güzel maçtı
Amacım onları izlemek değil sadece olsa zaten öyle yapardım hacım. - ki bir kaç o tarz videoyu izledim zaten-

Diğer yıllara göre çok sönük bi maç oldu bana kalırsa. Özellikle seyirci açısındna. ah o 2007 de 2008 de neydi o allstarlar :D

Nash bence durant'dan daha yetenekli. Sadece mwp olsun diye bir adamı 37 dakika oynatmakda oyunun bokunu çıkardı. Özellikle son çeyrekte durant resmen pas vermedi. Batı farkı iyice açınca doğu kapatmak için saçma salak basketler attı bir tane güzel hareket çıkmadı ortaya, LeBronun 1-2 showu dışında. D.Howard zaten ayrı bir dünyadaydı, kobe Jordanı geçmek için boş boş toplar attı falan. Görsel showun en alt seviyede olduğu bir maçtı yani.

Xperyon

Bilgiliyim
Sırf Allstarı Wade&Lebron ikilisi için izledim :) Ama dediğin doğru jubile konusunda orda eşit hak verilmedi tabiki nashı duranttan üstün görmek abest ama egoistlik etti olcak o kadar yaşı kaç daha ergen oda yetişcek :)

Steve Nash 2 kere mvp olmuş bir oyuncu son 10 yılda nba damga vuran bir Kanadalı onun ismini bu kıyaslamadan uzak tutmak lazım..

Xperyon

Bilgiliyim
Ohoo vur dedik öldürdünüz nash'e laf diyen yok ama tutupta nashı durantla yada ne bilim wade gibi oyuncular varken bir tutmak akıl mantık işi değildir.Son 10 yılda nba'e damga vuran nash demen ise ayrı bir facia L,J,Kobe,Wade vs vs bunlar temel olarak ötekilerde var tabiki nashde güzel oynadı ama performansı bu tür oyuncularla eş değer değil ama "Suns"a emeği çoktur.Ama biz gene Let's Go Heat deriz 8 yaşımızdan beri :)

The47

Bilgiliyim
kobe neysede, lebron kadar şişirilmiş oyuncu görmedim. sakatlanmadan önceki tmac, şimdiki lebronu 9a katlardı üstüne kendi koyardı kaldı ki tmac den bu kadar bahsedilmemişti zamanında.

Thrall demiş ki:
Ohoo vur dedik öldürdünüz nash'e laf diyen yok ama tutupta nashı durantla yada ne bilim wade gibi oyuncular varken bir tutmak akıl mantık işi değildir.Son 10 yılda nba'e damga vuran nash demen ise ayrı bir facia L,J,Kobe,Wade vs vs bunlar temel olarak ötekilerde var tabiki nashde güzel oynadı ama performansı bu tür oyuncularla eş değer değil ama "Suns"a emeği çoktur.Ama biz gene Let's Go Heat deriz 8 yaşımızdan beri :)
Şimdi lafı uzatırdımda burda neyse kardeşim benim nbaye çok ilgili olduğum zamanlar biraz daha eskiler,bana kevin durant mı tim duncan mı desen terredüt etmem duncan derim,onlar daha çok hoşuma gidiyodu benim.Steve Nashde çok sevdiğim bir oyuncudur,o adam nbaye vurucağınıda vurmuştur.Ama sadece böle kafam kadar kolu olan,boyu kadar şıçrayan yada bi maçta takım arkadaşlarının geri kalanının toplamı kadar şut kullanan oyuncuları övmeyin,asıl basketbol gerçekten nash gibi oyuncularda.Bide Phoenixe oldugu kadar Dallas'ada büyük katkıları olmuştur

Xperyon

Bilgiliyim
Anlayamadığım neden kavga etme ve üstünlük kurma uğraşı beni Durant'ı hiç sevmem ama Wade L,J fan'ıyım diyede bu herifi tütü kaka diyemem kusra bakma toplamlardan bahsediyorsun bu adam bunu yapmasını söyleyen benchdeki Coachdur takip etsen bilirsin hiçbir oyuncu kafasına göre pas atmadan gidip oynayamaz hem oyuncu hem coachlık yapmıyorsa makara: .Olaya Tmac nasıl dahil olduğu çözmek mümkün değil Tmac 33sn'sini herkes bilir hayranlıktır o maç,fakat şuanki hali makul.Şimdi buraya yazıyorum normal bir yazı yazdım görüş bildirdim saygı duyarsın duymazsın tahrik ederek yada kavga ortamı yaratarak biryere gelinmez yazılarımızı normal tonda yazarsak daha iyi olur.

Thrall demiş ki:
Anlayamadığım neden kavga etme ve üstünlük kurma uğraşı beni Durant'ı hiç sevmem ama Wade L,J fan'ıyım diyede bu herifi tütü kaka diyemem kusra bakma toplamlardan bahsediyorsun bu adam bunu yapmasını söyleyen benchdeki Coachdur takip etsen bilirsin hiçbir oyuncu kafasına göre pas atmadan gidip oynayamaz hem oyuncu hem coachlık yapmıyorsa makara: .Olaya Tmac nasıl dahil olduğu çözmek mümkün değil Tmac 33sn'sini herkes bilir hayranlıktır o maç,fakat şuanki hali makul.Şimdi buraya yazıyorum normal bir yazı yazdım görüş bildirdim saygı duyarsın duymazsın tahrik ederek yada kavga ortamı yaratarak biryere gelinmez yazılarımızı normal tonda yazarsak daha iyi olur.
Tamam uzatmayalımda,tmac(33snde 13 sayı atan oyuncu) Tracy Mcgrady.Ben tim duncandan bahsediyodum.Bide takip etsen falan öle şeyler deme bana az uykusuz kalmamışımdır bu maçları izlemek için üzülürüm öle dersen :nod:

The47

Bilgiliyim
tmacden ben bahsediyorum o degil :mrgreen: demek istedigim işi gücü pas alıp smaç basmak olan lebronun haddinden fazla büyütüldügü

Xperyon

Bilgiliyim
Nba'de Lebron gibi oynayan oyuncu bugüne görülmedi bro hakkaten dediğin gerçekçi geliyormu? Kendi fiziğini çok iyi kullanıyor wade ve lebron mükemmel ikili bosh az geride kaldığı için eklemiyorum.Lebron şişirilmişse nbade oyuncu yok bro sahada elinden geldiğince iyi performans sergiliyor.Miami maçlarını izle bir bak lebron'un katkısını clevand'da iken bu kadar ismi anılmıyordu çünkü o zaman iyi bir oyuncuydu şimdi ise mükemmel bir forvet.Ekstra ekliyim onun bastığı smac'ın %25 oranını Ömer aşık basınca türkiye ayağa kalkıyor. :)

Yukarı Alt