Arkadaşlar 2011 de pmyo ya girebilmek için 1,10,1993 den önce doğmuş olmak gerekiyr eğer bu tarihten sonra doğan varsa şimdiden yaş davasını açsın yoksa giremez..
ihmal etmeyin sakın dava 4 5 ay sürüyo şimdiden açarsanız anca sonuçlanır
ben geçen sene 2,10,1992 doğumlu oldugum için giremedim Allah Kimseye Yaşatmasın Acayip Kötü Oluyo insan inşallah Uyarımı dikkate alan arkadaşlar olur

geçen sene baraj 320 yapmışlardı sonra 280'e çektiler.

Sıkı çalışmak gerekiyor :kalp:

Ps: Bende girip deniyeceğim şansımı ygsde :)

HeartBeat demiş ki:
geçen sene baraj 320 yapmışlardı sonra 280'e çektiler.

Sıkı çalışmak gerekiyor :kalp:

Ps: Bende girip deniyeceğim şansımı ygsde :)
320 değil 300 dü 280 e çekmişlerdi
Önemli Değil Barajı Hertürlü Aşarsın İşin Büyüğü Pmyo Sınavında Acayip bişey anayasalar tarihler hava uçuyo

bende sınavlara girmeyi düşünüyorum ama elimde 6 tane dikiş izi var o yüzden giremeceğim sadnessla1

bende giricem fakat girenlere sordum torpille oluyormuş bu işler.

yok ya ne torpili mülakat sınavında elenler sadece başvuranların %12 siydi geçen sene onlarda genelde kısa boydan eleniyolar eger 1,67yse boyun sorun yok gerisi yalan

HeartBeat demiş ki:
takerisks demiş ki:
Bro yazılı sınavı geçtikten sonra torpil devreye giriyor :thumbsup:
yazılı sınavı geçtikten sonra geriye bişey kalmıyor ne için torpil lazım anlamadım :roll:
benim giren arkadaşlarım var eğer ilk mülakatta elenmezsen sınavı geçtikten sonra bişeye gerek yok...

saffet6642 demiş ki:
yok ya ne torpili mülakat sınavında elenler sadece başvuranların %12 siydi geçen sene onlarda genelde kısa boydan eleniyolar eger 1,67yse boyun sorun yok gerisi yalan
fiziksel bozukluk varsada almıyorlar.

cambaz738 demiş ki:
saffet6642 demiş ki:
fiziksel bozukluk varsada almıyorlar.
fiziksel sorunu olanda girmesin eleneceğini bile bile gidermi insan torpil bile olsa fiziksel bozuklularda yerleştikten sonra okulda bile çıksa kaçıncı sınıf olursa olsun isterse okul bitimine 1 ay kalsın atarlar okuldan

HeartBeat demiş ki:
takerisks demiş ki:
+1

bakın bizzat yaşamış biri olarak söyleyeyim . sınav geçildikten sonra okul atamalarında iş torpile biniyor. yani mülakatları geçtiniz diyelim sınavıda geçtiniz . mülakatlara girdiğiniz okulda okumuyorsunuz . artık nereye düşerseniz . istanbul floryada mülakatlara girdim ben orda okuyan bi abi vardı diyarbakırlı . floryaya atanmış ayda yılda bir evine gidiyordu ^^,

ps : tavsiye etmem gidin 2 yıllık uni okuyun hayatınızı yaşayın daha iyi . yoksa nazi kampı gibi sabah 8 aksam 5 dışarı çıkış yok . askerlık gbi çekilmez :thumbsup:

Zeratul demiş ki:
HeartBeat demiş ki:
takerisks demiş ki:
+1

bakın bizzat yaşamış biri olarak söyleyeyim . sınav geçildikten sonra okul atamalarında iş torpile biniyor. yani mülakatları geçtiniz diyelim sınavıda geçtiniz . mülakatlara girdiğiniz okulda okumuyorsunuz . artık nereye düşerseniz . istanbul floryada mülakatlara girdim ben orda okuyan bi abi vardı diyarbakırlı . floryaya atanmış ayda yılda bir evine gidiyordu ^^,

ps : tavsiye etmem gidin 2 yıllık uni okuyun hayatınızı yaşayın daha iyi . yoksa nazi kampı gibi sabah 8 aksam 5 dışarı çıkış yok . askerlık gbi çekilmez :thumbsup:
asıl ben 2 yıllık okulu tavsiye etmem boq gibi geleceğinizi göremiyosnz ilerde ne halt olacam derdi var adam gibi bi fakulte ya da polislk :headbang:

Kimya Mühendisligi okuyorum şuanda
Fakat bende Polislik sınavlarını giricem :):)

Bu okul bitmezz ^^

Yukarı Alt