_Kriptex_

Tanınıyorum

Vee bir extraloob farkı daha sizler için uğraştım toparladım ( yabancı forumlardan indirilmiş parçalar dahil ) kendi arşivimden olan parçalarla birlikte düzenleyip upload ettim ve şimdi size sunuyorum :santa: umarım beğenirsiniz iyi dinlemeler
Ps: Beğendiginiz parça isimlerini konu altına yazarsanız çok memnun olurum :starving: Özellikle sistemi bulunan arabalar yada evde bazı parçalar çok iyidir :headbang:

Download
Mp3 Linki vermek yasak olduğu için isteyen arkadaşlar konu altına mesaj bırakabilir yada bana ö.m yoluyla ulaşabilir
Download

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Listedeki parçaların isimlerini de yazsaydın ne güzel olurdu. böyle süpriz oluyor. heleki kotalı internet kullananlara daha bi süpriz olur :D

_Kriptex_

Tanınıyorum
ustameen demiş ki:
Listedeki parçaların isimlerini de yazsaydın ne güzel olurdu. böyle süpriz oluyor. heleki kotalı internet kullananlara daha bi süpriz olur :D
O zaman ilk 3ü açıklayayım :mrgreen:

1-)Young Jeezy Ft USDA - White Girl
2-)Sydney-7 - Dance To
3-)Roy Jones - Can't be touched

Xperyon

Bilgiliyim
Konuyla alakalı değil,boşu boşuna konuş başlığı açmak istemiyorum :thumbsup: Söylersen nasıl olduğunu sevinirim. :beer:

Polgara haklısın dediğinde + olarak.

_Kriptex_

Tanınıyorum
Cyber-Warrior demiş ki:
Konuyla alakalı değil,boşu boşuna konuş başlığı açmak istemiyorum :thumbsup: Söylersen nasıl olduğunu sevinirim. :beer:

Polgara haklısın dediğinde + olarak.
15den fazla parça var ve bazıları youtubede bile yok onlar nasıl olucak ?

Xperyon

Bilgiliyim
Youtube olanları ekle istersen gelenler o eklediğin parçalardanda fikir edinebilir senin açındanda yararlı olur 80kere pm atıcağına burdan yazarsanız kim ne yapcaksa yapar. :beer:

_Kriptex_

Tanınıyorum
Fark etmez burdanda yapabilirim pmde atabilirim sorun yok benim için

+Dejavu+

Bilgiliyim
Vidtomp3 Ftw beylre hiç alternatif programla uğraşmaya gerek bile yok

Yukarı Alt