HellGuards demiş ki:
duygusuzz33 demiş ki:
ya yemin ederim şifremi unutmamak için kolay koydum ayriyetten herşeyi denedim inandırmak için ne yapmam lazım ya :((((
Bundan kolay ne var bak şimdi git dolaptan 2 bardak soguk su al (ayrı 2 bardak)tekini iç kafanı 2-3 kere saga sola sonra 4-5 kere öne arkaya salla 5-6 kere pc masasına vur aklın az bişey öne gelicek.
Sonra dışarıdan bi çekiç al 2 kere de çekicle kafana vur hemen 2. bardak suyu kafana dök bayılmanı önleyecek sonra bu yazıyı feysbuk ta 15 tane istedigin yere yapıştır :mrgreen: 3 fatiha 1 yasin oku bu gece erken yat yarın şifre aklına gelicek.
damgalı denenmiştir çalışıyor...
summer4: summer1: summer4:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
toxi yönetici olarak seni atıyorum kuzum ilgileniver pls, i am busy mode on :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Gel kollarımı açıyorum sana, Elegant rütbesini sökmüş bulunmaktayım. Konu açıklıga kavuşana kadar da yetkisi geri verilmeyecektir. Gerekli pm kendisine atılmıştır. Gelen cevaba göre 24 saat içinde yetkisi tekrar verilecek yada orantılı olarak banlanacaktır.

Hesabın kendisine ait oldugunu iddaa eden arkadaşım sende bana d.mod başvuru yaparken gönderdiğin bilgileri tekrar gönderirsen karşılaştıracağım ona göre çalınan hesabının şifresini sıfırlayacağız.

Takımı
Besiktas
Toxicated demiş ki:
Gel kollarımı açıyorum sana, Elegant rütbesini sökmüş bulunmaktayım. Konu açıklıga kavuşana kadar da yetkisi geri verilmeyecektir. Gerekli pm kendisine atılmıştır. Gelen cevaba göre 24 saat içinde yetkisi tekrar verilecek yada orantılı olarak banlanacaktır.

Hesabın kendisine ait oldugunu iddaa eden arkadaşım sende bana d.mod başvuru yaparken gönderdiğin bilgileri tekrar gönderirsen karşılaştıracağım ona göre çalınan hesabının şifresini sıfırlayacağız.
bundan mı yapim başvuruyu ?
yada elegantın şifresini verirmisin?

Server
Assos
Takımı
Besiktas
duygusuzz33 demiş ki:
Toxicated demiş ki:

bundan mı yapim başvuruyu ?
yada elegantın şifresini verirmisin?
Bana Elegant 'la d.mod başvurusu yaptıgın bilgiler vardı ya, onu pm olarak gönder.

Takımı
Besiktas
olacakta msn ver fotorafımla karşılaştır istersen camda bilgilerim kesin doğru.. :)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Tamam pm attım gerekli açıklamayı beklemede kal.

/ Konu açıklığa kavuştugu için daha fazla uzamasına gerek yok, kilit.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Topic tekrar hayata gözlerini açıyor, üyeliğini geri alınca buraya yazarsın :curtain:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Sana şifreni sıfırlayıp msn adresini değiştirip pm atıyorum yanlış diyorsun. Akşama tekrar değiştirecem gönderecem şifreni bu da yanlış çıkarsa ilerisi süpriz olsun

Yukarı Alt