Helium Underground 2010 Muhbir Klip Çıktı..!

Yorumlarınızı Bekliyorum :thumbsup:

[youtube]<object width="853" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/easWrKLDfYM&hl=en_US&fs=1&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/easWrKLDfYM&hl=en_US&fs=1&color1=0x3a3a3a&color2=0x999999" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"></embed></object>[/youtube]

Takımı
Galatasaray
şu kayıt işini nasıl yapıyorsunuz elimde söz var şarkıya nasıl dökeceğimi bilmiyorum sin:

SnowFlake demiş ki:
Şarkıyı söyleyen arkadaşında bir ses problemi mi var :roll:
Sözler anlaşılmıyor ama müziğiniz güzel. Başarılı olursunuz umarım.
Valla size öyle geliyor galiba :santa:

Ps : Bizim tarzımız o sözlerin birbirine karışması her rap'te vardır :muck:

Beat sözlere nazaran ağır basıyor.Beatin nakarat kısmındaki bölümünde arka planda bir ses var,eski hint geleneksel müziklerindeki gibi.Onu kaldırırsanız çok daha iyi olur.Ve dinlerken sanki bazı kelimeler bir şive ile söyleniyor gibi geldi.2. dakikadan sonra söylemeye başlayan kişinin sesi Evren'e aşırı benziyor dikkatimi çok çekti..Bunlara dikkat ederseniz çok süper olur derim,dier türlü iyi olmuş :thumbsup: /b]

TheRage demiş ki:
Beat sözlere nazaran ağır basıyor.Beatin nakarat kısmındaki bölümünde arka planda bir ses var,eski hint geleneksel müziklerindeki gibi.Onu kaldırırsanız çok daha iyi olur.Ve dinlerken sanki bazı kelimeler bir şive ile söyleniyor gibi geldi.2. dakikadan sonra söylemeye başlayan kişinin sesi Evren'e aşırı benziyor dikkatimi çok çekti..Bunlara dikkat ederseniz çok süper olur derim,dier türlü iyi olmuş :thumbsup: /b]

Karadenizin en iyi 2. stüdyosu bizde :wink1: Ayrıca biz o senin dedğin nakarattaki hint müziği diye adlandırdığın ses onu sonrada m ekledik biz çünkü nakarat hareketli olmalı :thumbsup: Gayet Başarılı Bence :coffee:

|GM| Militanz demiş ki:
TheRage demiş ki:

Karadenizin en iyi 2. stüdyosu bizde :wink1: Ayrıca biz o senin dedğin nakarattaki hint müziği diye adlandırdığın ses onu sonrada m ekledik biz çünkü nakarat hareketli olmalı :thumbsup: Gayet Başarılı Bence :coffee:

Yahu herkezin fikrini almak istemiyormusun?Bende fikrimi söyledim işte,eleştiriye açık olmalısınki dahada iyi olabilesin.Ki benim maksadım eleştirmek değildi,yardımcı olmak istedim bunlarla uğraşmış biri olarak.Neyse kolay gelsin :byes:

Yukarı Alt