Irony Of Fate demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Irony Of Fate demiş ki:
Erciyes Üniversitesi(Kayseri)
Harita Mühendisliği
İnş. herşeyin hayırlısı olur... :byes:
Vay kayserime geliyorsun hayırlı olsun diyorum ^^ Değişen şehrin farkını göreceksindir tabi hiçbir zaman bir ist izmir ankara olamaz ama son yıllarda büyük yol katetti + şu an varolan 2 üni ve yapılan ünilerle tr nin en önemli şehirlerinden birisi olacak ^^ Güzel yıllar geçirirsin umarım :beer:
Ankaradan kayseriye gitmek sorun olmaz.Kayseride Anadolunun gelişmiş güzel yerlerinden biri.Bekle beni Kayseri... makara:
Kayıtlar falan ne zaman ? Aklına takılan birşey olursa yardımcı olurum tabi ben kayseriden gitmemiş olursam o zamana :beer:

extraloob demiş ki:
Irony Of Fate demiş ki:
Harita Mühendisliği

wayyy kral bölümdür demedi deme haaa ITU'de okurken jeoloji topoğrafya dersleri için İnşaat Fakültesinde derslerimi görürdük Harita ve İnşaat öğrencileriyle aynı dersleri alırdık harita tam benim mesleğimdi aslında mimarlık ve harita paso plan çiz eskizlere bayılıyorum yaaaa güzel bölüm hayırlı olsun canımcım :muck:
okan abi emin ol mimarlik cizimm falan hicde iyi kolay degil :D Proje yetistirmek icin 1hafta uyumadan geziyorsun bazen ve ben sadece lisedeyim bunun unideki halini dusunemiyorum
Son 2yilim kaldi benimde uniye ama Turkiyedeki sistem cok karisikmis hic anlamadim bizde hic oyle degil.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Silverdollar demiş ki:
extraloob demiş ki:
Irony Of Fate demiş ki:
Harita Mühendisliği

wayyy kral bölümdür demedi deme haaa ITU'de okurken jeoloji topoğrafya dersleri için İnşaat Fakültesinde derslerimi görürdük Harita ve İnşaat öğrencileriyle aynı dersleri alırdık harita tam benim mesleğimdi aslında mimarlık ve harita paso plan çiz eskizlere bayılıyorum yaaaa güzel bölüm hayırlı olsun canımcım :muck:
okan abi emin ol mimarlik cizimm falan hicde iyi kolay degil :D Proje yetistirmek icin 1hafta uyumadan geziyorsun bazen ve ben sadece lisedeyim bunun unideki halini dusunemiyorum
Son 2yilim kaldi benimde uniye ama Turkiyedeki sistem cok karisikmis hic anlamadim bizde hic oyle degil.

kuzum üni sınavında tek idealim MSU Mimarlık'tı lakin olmadı ama hayatım MSU'de geçti çizim nedir proje nedir tashih nedir eskiz nasıl kullanılır şehir nasıl planlanır bir mimar kadar bilirim rapidoların dili olsa da beni anlatsalar agh aghhh neyse MSU normalde 6 senelik bir okuldu 4e düşürdüler lakin 4te bitiren yok genelde 6-8 yıl arasında bitiyor 8)

kuzum üni sınavında tek idealim MSU Mimarlık'tı lakin olmadı ama hayatım MSU'de geçti çizim nedir proje nedir tashih nedir eskiz nasıl kullanılır şehir nasıl planlanır bir mimar kadar bilirim rapidoların dili olsa da beni anlatsalar agh aghhh neyse MSU normalde 6 senelik bir okuldu 4e düşürdüler lakin 4te bitiren yok genelde 6-8 yıl arasında bitiyor 8)
Abi mimarlik zor bolum asirii derece dusun ben lise 3 e gectim bu yil lise 3 teyim bolum insaat ve mimarlik.Insaat adina hicbirsey ogrenemiyoruz sadece cizim iste egitim sistemi cokmus bir ulke zaten de.Ogretmenler psikopatlar hepsi bi tanesi yemiceksinz icmiceksiniz uymucaksiniz cizim yapicaksiniz diyordu,eger mimar olucam diyorsan sosyal hayatin olmamali heralde :D Ben zaten istemiyordum bu bolumu babamin zorlamasiyla gitim.Unide artik kendim secicem ne olursa olsun ailem hayatima yon veremiyecek kendi hayatimda kararlarimi kendim vermek istiyorum.Uni icin baya hedefim var zaten askeri akademi,polis akademis olmadi ozel kolejde avukatlik ama en buyuk hayalim Turkoloji Turk dunyasi kadar ilgi duydugum birsey yok

EliteTurk

Aileden
Herkezin yerleştirme sonuçları hayırlı olsun umarım istediğiniz yerler gelmiştir,Akdeniz Üniversitesine yanıma gelicek arkadaşlar pm yoluyla bana ulaşsın. :kalp: :muck:

Yukarı Alt