1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

2009'un korsan rekoru Kama Sutra'nın


 1. *Underground

  *Underground rank8

  Kayıt:
  21 Şubat 2010
  Mesajlar:
  1.514
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  AMASYA
  Yasadışı işler bazen toplumun durumunu gösteren bir barometre olabilir. Bu yüzden size 2009’un yasadışı olarak en çok dağıtılan kitabını açıkladığımızda kafanızı en yakın duvara vurmak isteyebilirsiniz.

  BitTorrent’in en çok indirilenler listesinden alınan bilgiye göre 2009 yılında en çok indirilen kitaplar arasında Dan Brown, James Patterson ve benzeri ünlü yazarların romanları bulunacağını tahmin edersiniz ancak en üst sıraya oturan kitap, evet başlıktan da tahmin ettiğiniz gibi Kama Sutra. Hintlilere ait bu cinsellik kılavuzu niteliğindeki kitabın en yakın takipçisi ise Adobe Photoshop Sırları.


  [​IMG]

  Bizce bu iki kılavuz kitap tamamen benzer sebeplerden dolayı en çok indirilenler listesindeler ancak bunu ispatlamamız mümkün değil ve ispatlamak istediğimize de emin değiliz. Bu yüzden sıralamamıza devam edelim.

  3. Sırada “Salaklar için İnanılmaz Sex Rehberi”, takipçisi ise 4. Sırada “Leonardo da Vinci’nin Kayıt Defterleri”. Ardından ise 5. Sırada “Güneş Evi – Tasarımcıya Rehber” isimli muhtemel hamilelik periyodu sırasındaki en çok ilgilenilen eser geliyor.


  . Sırada “Pornografiden Önce – Erken Modern İngiltere’de Erotik Yazım”, 7. Sırada tüm Alacakaranlık serisi ve 8. Sırada “Herhangi birine nasıl EVET dedirtirsiniz – Etkilemenin Bilimi”, 9. Sırada “Çıplak Fotoğrafçılık – Sanat ve Zanaat ve son olarak 10. Sırada “Tamir Edin – Evdeki ufak tamirat işlerini nasıl yaparsınız” ile liste son buluyor.
   
 2. *Underground

  *Underground rank8

  Kayıt:
  21 Şubat 2010
  Mesajlar:
  1.514
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  AMASYA
 3. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.413
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  kamasutra'yı ve tao'yu bitirmiş birisi olarak gayet yerinde diyorum 8)