extraloob hakkında ne düşünüyorsun?

• Saygıyı hak eden ve çok sevdiğim insan ve sitemizin kurucusu^^

Votes: 160 71,4%
  • Eh işte pek sevmem.

Votes: 25 11,2%
  • Hiç sevmem.

Votes: 13 5,8%
  • Söz bile söylemeyecek kadar nefretle doluyum.

Votes: 26 11,6%

• Total voters
    224
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@ hmzsnmz,

1) Bu siteyi kurarken düşündüklerin ile şuan buldukların nelerdir ? Beklentileri ne düzeyde karşıladı bu site?
2) Fenerbahçe Türkiye Kupası'nı alacak mı?
3) Siteyi Google'a ne zaman satacaksın
4)Neden bu kadar iyisin be abi

1) siteyi kurarken böyle bir patlama olacağını tahmin ediyordum ama inanamıyordum kalbimin bir köşesinde vardı
ama bir gün bu site patlayacak ve patlaması için açılmıştı, bu zamana kadar uygun zaman beklendi sadece.
2) alır kuzum seneye :P
3)10 yıla kadar satarız.
4)yok be yavrum bu gördüğünüz sizlerin iyiliği cidden siz iyi olduğunuz için bende sizlerin arasında yer aldığımdan hepimiz
iyi oluyoruz otomatikman.

@AnatoliaFire ,
Bu arada avatarındaki sen misin ve konumda neden Brazil yazıyor?

avatarda ki benim kendi yapımım tabiri caiz ise ev yapımı avatar.
konum brasil neden çünki 3-4 kere brezilya'ya gittim ^^ samba yaptım mı evet yaptım öğrettiler :P

@ DreamOn,

1) Benm hakkımdaki düşüncelerin
2) ve siteyi google neden satıyorsun
3) Ayrıca en çok gıcık olduğun olay nedir ?
4)Extraloob ne demek
5)Ne zaman gözlüksüz bir fotonu görücez

1) gördüğüm yegane saygıya sahip birisinin canımcım helal olsun ben bile bu kadar saygılı ve kibar olamıyorum
imrenmiyor değilim hani.
2) google kapımıza gelecek be kuzum nasıl satmazsın ki bak yahoo microsofta satmadı da ne oldu hisseler %1500 kaybetti :D
3) hastalıklı insanlar.
4) very secret :D
5) yok mu hiç olması lazım yahu brasil fotolarımda var anketler kısmında 1 tane :D :P

extra = kalite

dahasına gerek yok, düşüncelerimi kendisi de biliyor zaten çok yazıp çizmiştim bu konu hakkında çünkü. (:

Saygıyı hak eden ve çok sevdiğim insan. Aynı zamanda sitemizin kurucusu. ^^

Uzun zamandır buradayım iyi kötü günlerim oldu.Çok arkadaş edindim burada her şeyimi paylaştım arkadaşlarımla iyi günümde de kötü günümde de.. Abilerim oldu onlarla dertleştim bana tavsiyeler verdiler.. Çok uzun zamanlar siteye giremedim aranızdan ayrılıyordum ama geçen 3 hafta sonunda anladım ki olmuyor.Hayatımda bir şeyler eksiliyor extraloobsuz.Ve tekrar buradayım Global Mod olarak.Gerçi benim için yetki hiç bir zaman önemli olmadı.Ben karşılık beklemeden bir şeyler yaptım ve öyle olmaya da devam edecek.Elimden gelen her türlü yardımı yapmaya devam edeceğim.Aslında yeterli olduğumu düşünmüyorum ama burada olduğuma göre bir bildikleri vardır diye düşnüyorum... Ve bunların hepsini yaşamamızı sağlayan en önemli insan Okan abi... Pek özel muhabbetimiz olmasa da ona saygım sonsuz.Doğal olarak bu saygıdan doğan bir sevgi de mevcut.Onun bana yaptığı her uyarıyı dikkate almaya çalıştım elimden geldiğince.İmza ve avatarlarımı hep onun yorumlarına göre belirledim.Ve ona teşekkür etmek istiyorum her şey için bu kadar güzel bir çatı altında bizi topladığı için ve beni bu ailenin bir parçası olarak kabul ettiği için :muck:

Benim hakkımda ne düşündüğünü merak ediyorm sadece..

ahh çaldı çırptı ...kendisine uygun olmayan insanları her zaman dışladı istediğini istemeyenleri her zaman uzaklaştırdı kimsenin isteklerine önem vermedi..
Nasıl böyle yorumlar cıktı anlamadım bu site mi bunu böyle yaptı anlamadım yada cok iyi oyuncudur size mi oynadı!!?

Majestic demiş ki:
MaDaFakaa demiş ki:
ahh çaldı çırptı ...kendisine uygun olmayan insanları her zaman dışladı istediğini istemeyenleri her zaman uzaklaştırdı kimsenin isteklerine önem vermedi..
Nasıl böyle yorumlar cıktı anlamadım bu site mi bunu böyle yaptı anlamadım yada cok iyi oyuncudur size mi oynadı!!?
Süresiz banlandın.Ama yazdıkların için değil o nickinden dolayı.Git yeni üyelik al. :coffee:

Ayrıca belliki sen 3. sınıf sitenin birinden buraya gelip yazı yazıyorsun.Hayatında insan görmemişsinki gördüğün ilk insanıda kötü sandın vahhh. :D :D

Piskolojik Galba :D

Majestic demiş ki:
MaDaFakaa demiş ki:
Süresiz banlandın.Ama yazdıkların için değil o nickinden dolayı.Git yeni üyelik al. :coffee:

Ayrıca belliki sen 3. sınıf sitenin birinden buraya gelip yazı yazıyorsun.Hayatında insan görmemişsinki gördüğün ilk insanıda kötü sandın vahhh. :D :D
Ahh kocum sen daha ne gördün ki ...siteden çıktıgın zaman bulursun inş. beni... şimdi bişe demiyorum takılm
hem palavra sıkıp kimseyi kandırma nick ten diye 50 mesajlı nick nasıl oluyor da şimdi görüyorsun ya işinizi eksik yapıyorsunuz yada art niyet :wink1:

Eh işte pek sevmem.
Hiç sevmem.
Söz bile söylemeyecek kadar nefretle doluyum.

bu sıkları silelim bence :D herkese extraloob sevgisini asılamamız lazım,kötü örnek oluo bak bunlar :P :D

extraloob demiş ki:
@ hmzsnmz,

1) Bu siteyi kurarken düşündüklerin ile şuan buldukların nelerdir ? Beklentileri ne düzeyde karşıladı bu site?

1) siteyi kurarken böyle bir patlama olacağını tahmin ediyordum ama inanamıyordum kalbimin bir köşesinde vardı
ama bir gün bu site patlayacak ve patlaması için açılmıştı, bu zamana kadar uygun zaman beklendi sadece.
3)10 yıla kadar satarız.
4)yok be yavrum bu gördüğünüz sizlerin iyiliği cidden siz iyi olduğunuz için bende sizlerin arasında yer aldığımdan hepimiz
Sorularımı cevap verdiğin sağol okan abi , herkes demiş benim hakkımda düşüncelerin ne diye ? ben de sormazsam olmaz ^^
Soru : Benim hakkımdaki düşüncelerin nelerdir ?

hmzsnmz demiş ki:
extraloob demiş ki:
@ hmzsnmz,

3)10 yıla kadar satarız.
Sorularımı cevap verdiğin sağol okan abi , herkes demiş benim hakkımda düşüncelerin ne diye ? ben de sormazsam olmaz ^^
Soru : Benim hakkımdaki düşüncelerin nelerdir ?

Bende sordum da arada kaynadı. :mrgreen:

Ben hamza hakkında çok güzel şeyler düşünüyorum.Bkz. Tospa seniii :mrgreen: :mrgreen:

Quensis demiş ki:
Bende sordum da arada kaynadı. :mrgreen:
Ben hamza hakkında çok güzel şeyler düşünüyorum.Bkz. Tospa seniii :mrgreen: :mrgreen:
Bende senin benim hakkımda düşündüklerinden düşünüyorum ^^
Elbet görür cevaplar be hacım ^^
Ayrıca sana en güzel cevabı , sana güvenip yeşili vererek vermiş be berkayım xD

merak ettiklerim;
1.Siteyi basta, kurma amacin neydi?
2.Siteyi kurarken, diger taraftan hangi zorluklarla karsilastin?
3.Boyle buyuk bir portal ne zamana kadar devam edecek?
Allah`in hakki 3... :mrgreen: Boyle bir portali kurup,bugunlere getiren tum arkadaslara tesekkur ederim.

Saygıyı hak eden,çok iyi işler çıkaran,başarılı birisidir extraloob.İnşallah yeni yıldada başarılarını ndevamı gelir. :thumbsup:

Yukarı Alt