ARkadaşlar bu sene yılbaşı hediyesi kimlere ne aldınız, yada neler alacaksınız? bir 365 günü daha devirdik. Allah yardımcımız olsun. ben hediye sitelerini dolaştım. sonuç şu; erkeklere alınabilecek hediyeler çok pahalı :lol: , bayanlarınki ise gene klasik ama güzel.

not: bu konuyu açacak uygun bölüm neresi bilemedim. yanlış yerdeyse editleyin lütfen. Neutral

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kime alacaksınız onu bilmem lazım bir erkeğe alacaksınız zannımca : bir erkeği her zaman pahalı şeyler etkiler sewgilinize alınacak en güzel hediye birazda fantastik olması babında bir boxer şöyle şeytanlı buggs bunny li falan deli güzel olur her zaman tek hediye almayın küçük bir hediye sepeti yapın devamında bir tane mevsimlik atkı ve eldiven bir tane okuması için kitap ve sonuncu olarak bir şişe şarap toplasan vereceğin para 40-50 YTL çok birşey değil ama emin ol deli gibi tapacaktır sana.

hatuna alınacak hediye ne mi derseniz işte onun sırrını söylemem benim tarzım farklıdır :lolmuch: :santa:

Happy XMAS :santa:

Morwena

Buralıyım
Ben bugün arkadaşlarımdan birine Örn : Red Tng aldım ancak kız yuzume vurdu :mrgreen: :santa:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben olsam o hatunla bir daha asla görüşmem ne saçma bir iş tanga alıyorsun red ediliyorsun bu kadar da öcü diye bakılmaz ki tangaya canım aaaaaaa :lolmuch: :santa:

Morwena

Buralıyım
extraloob demiş ki:
ben olsam o hatunla bir daha asla görüşmem ne saçma bir iş tanga alıyorsun red ediliyorsun bu kadar da öcü diye bakılmaz ki tangaya canım aaaaaaa :lolmuch: :santa:
aynen abi o hediye 30 ytl bayıldım kız yuzume attı allah'ım ya giyseydi çok ta yakışacaktı :mrgreen: :santa:

SatanicSpell demiş ki:
Ben bugün arkadaşlarımdan birine Örn : Red Tng aldım ancak kız yuzume vurdu :mrgreen: :santa:
Gerçek mi bilmiyom ama bence değil
ve eğer gerçekse sadece o kdr yapmışsa yaşadığına dua et (samimiyet derecesine gore degişir yada hediyeyi alan kişinin kapasiteine gore)

Morwena

Buralıyım
The_DifferenT demiş ki:
SatanicSpell demiş ki:
Gerçek mi bilmiyom ama bence değil
ve eğer gerçekse sadece o kdr yapmışsa yaşadığına dua et (samimiyet derecesine gore degişir yada hediyeyi alan kişinin kapasiteine gore)
Gerçek iyi tanıdğım arkadaşımdı mucX :santa:

az daha yaratıcı olun bence. baylar bayanlar Wink
o tangaya gelince. aldığın kişiye göre dğişirdi. normal bi arkadaşımdan bana öle bişi gelcek. o mekandan ölüsü çıkar be.

Yukarı Alt