Evet Beyler 2007'nin En Son BanlaNan Charı....Yılbaşı Hediyesi Verdi Verdi Bana Joymex.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Banlanan çar 80 lwl:(

Ama orda E-PİN den dolayı banladığı yazılmış.Silk felan aldıysan chargeback gibi bi olaydan olmuş sanırım

A

Anonymous

Guest
Geçmiş Olsun SRO_HACKTEAM. Üzüldüm doğrusu. Crying or Very sad Emeğin boşa gitmesi çok kötü bişey. Hele bide yılbaşında olması. Yeni yıla 0 moralle başlamak Crying or Very sad

RebelTurk demiş ki:
Hacı Sun Gitmedi De Parası Gitti Ne Fark eder Aynı şey.... :lolmuch:
yaw hacım şu gamymax pardon koymax yöneticilerle konuşsana msn yada yahoo alıp tabi inglizcen varsa bi dene derim belki yılbaşı için verirler^^
bu arada çok büyük geçmiş olsun sun falan varmış herhalde charda duyduyuma göre_??

bannedddd

Buralıyım
Galiba çok üzülmemişsin gülüyorsun başlıkta falan. Razz Bir tane daha 80 yaparım ne varmış onda mı diyorsun yoksa? Razz

Neyse şaka bir yana çok kötü bir durum umarım geri alırsın. Sad Çok geçmiş olsun.

Ya Hacı sinirimden gülüyorum ne yapim...
Bakalım yapıcaz bişiler geri alabilirsem ne mutlu bana da alamassam Yeni AVrupa charım ile takılcam nasıl olsa 72+3 22crit(%85) Daggerım var silah hazır.... İnşallah Yeni Charım ile daha mutlu olurum.
Cool

Ahh Ahhh Şu Resime Baktıkca Ağlıyasım Geliyor Bu kadar Basitmi ya 1 yıllık emeği bir saniyede bitirmek....Üstelik sadece Bir hata.... Eğer Joymax ADam gibi müşterileri ile ilgileniyorsa Charı geri alırımda, Eğer müşterileri sallıyorsa S...tık Cool

sen redseadaki SRO_HACKTEAM mısın usta? oTToMa_TuRK guildindeki eğer oysam ben Gokhan66 geçmiş olsun hemşerim.

Yukarı Alt