ya ben ne yeni serverde nede eski serverde ala biliyorum 3 arkadaş başlıcaz oyuna alamadık napmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz !!!^^

ya ben ne yeni serverde nede eski serverde ala biliyorum 3 arkadaş başlıcaz oyuna alamadık napmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz !!!^^

ya biz 4 arkadaş geçicezde bize 4 tane alabilirmisin lütfen çok makbule geçer teşekkür ederim

habili demiş ki:
hakomeko446 demiş ki:
bende 1 üyelik alabilirmiyim en acelesinde lütfen ???

üyeligin alındı ii kasmalar
bu adam sana bir şey demiş sessiz durmaya hakkın yok konuyu açtıysan cevabını vereceksin.

TwiLighT demiş ki:
zaten sitemizin böyle bir hizmeti var diyeceğim, ben de yardımcı olmak istiyorum diyeceksiniz. her neyse, extraloob.com bu hizmette oluşabilecek sorunlardan mesuliyet kabul etmez ^^

ps: SunWorld Private Server Üyelik İstekleriniz
Not : Charlar Soyulursa Nasıl 1 Halt Yediğini ve nasıl 1 günaha girdigini iyi bilirsin :wink1:

nuRi-aLco demiş ki:
habili demiş ki:
hakomeko446 demiş ki:
bende 1 üyelik alabilirmiyim en acelesinde lütfen ???

üyeligin alındı ii kasmalar
bu adam sana bir şey demiş sessiz durmaya hakkın yok konuyu açtıysan cevabını vereceksin.

TwiLighT demiş ki:
zaten sitemizin böyle bir hizmeti var diyeceğim, ben de yardımcı olmak istiyorum diyeceksiniz. her neyse, extraloob.com bu hizmette oluşabilecek sorunlardan mesuliyet kabul etmez ^^

ps: SunWorld Private Server Üyelik İstekleriniz
Not : Charlar Soyulursa Nasıl 1 Halt Yediğini ve nasıl 1 günaha girdigini iyi bilirsin :wink1:

ben üyelik bilgilerinide özel msj la beraber yolluyorum şifresini degiştirip gönül rahatlıgıyla kasabilirler

banada 4 tane üyelik lazım verebilirmisin arkadaşlarla almaya çalışıyoz alamıyoz

Yukarı Alt