1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

20 Tl'lik Kebap için Çocuk Kaçırdılar


 1. MrCrossover

  MrCrossover rank8

  Kayıt:
  3 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  5.192
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Staples Center @ Los Angeles

  [​IMG]

  Babasının 20 Tl'lik Kebap Borcu İçin Kaçırılan Çocuk, Yaşadığı Şoku Üzerinden Atamadı.

  Adana'da babasının 20 TL'lik kebap borcu için kaçırılan çocuk, yaşadığı şoku üzerinden atamadı.

  Alınan bilgilere göre olay, Adana'nın merkez Çukurova İlçesi Belediye Evleri Mahallesi'nde yaşandı. Babasının 20 TL'lik kebap borcu için kaçırılan 13 yaşındaki Mert Yılmaz, yaşadığı zor günü anlattı. Akşemsettin İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencisi Mert Yılmaz, arkadaşıyla döner almaya giderken iki kişinin, babasının 20 TL borcu için kendisini kaçırdığını kaydetti. Babanın 20 TL borcu var neden verdi" diyerek kendisini araca zorla bindirdiklerini aktaran Yılmaz, şahısların sürekli kafasına vurduğunu söyledi. Bir süre sonra mahalleye tekrar geldiklerini bu sırada eniştesinin kendilerini görerek polis çağırdığını aktaran Yılmaz, daha sonra polislerle birlikte karakola gittiklerini söyledi.

  Baba Erdoğan Yılmaz, olayın yaşandığı gün bir iş için Tarsus'ta olduğunu, geç geldiği için kebapçıya olan 20 TL borcunu veremediğini dile getirdi. Oğlunun kaçırıldığı haberini telefonla alan Erdoğan Yılmaz, "Eniştem telefonla aradı. Çocuğu kaldırdıklarını söyledi. Neden olduğunu, kim olduklarını sordum. Kebapçının 20 TL'lik alacağına karşılık olduğunu söyledi. Duyunca tekrar buraya geldim. Polisler gelmişti. Ekipler müdahale etmişti. Çocuğumu almışlar, kaçıran kişileri de almışlar. Polis merkezine gidip ifademizi verdik. Kendi aramızda anlaşırız, konuşuruz diye şikayetçi olmadım." dedi.

  Yılmaz: "Oğlumu sadece kebap için kaçırdılar. Başka sorunumuz yok. Sürekli alışveriş yaptığımız bir yer. Hangi devirde yaşıyoruz. 17- 18 yaşındaki çocuklar yapmış. Bu kadar saçma sapan bir şey olmaz. 20 TL için adam kaldırılmaz." diye konuştu.​