byler oyna girince 2.5 dk da Dc werio :S Bunun nedeni Net Hızlılığı dİll.. bnce.. sN1p3r Arkadasmz galiba Bug a girmiş carı .. dc yiyor die duydum hemen oyuna girince.. aynısı bnada Oluor Acaba Bnde Bug'a girmiş olablrmym Yardım Ederseniz Sewinirim.. Saolun :cry:

LÜTFÊN Yorum Yazın :S Yardıma İhtiyacım war ... :cry: :oops:

Bende girdiğim gibi dc yiyorum delirmek üzereyim.Bi çözümü varmı yokmu bilmiyorum :evil: :evil:

ya bende neden vermiyor böyle bir hata anlamıyorum ki arkadaşlar oyuna girebilirsem kendim oyundan çıkana kadar oyunda kalıyorum ne dc neden ekran kartı hatası alıyorum :roll:

bir kere çok sık dc yemeye başladığımda (dostum sanada önermiştim hatırlarsan ilk yardım istediğin mesajda) oyunu sildim ve sıfırdan tekrar yükledim şimdi hiç bir sorun yaşamıyorum 8)

Extacy demiş ki:
ya bende neden vermiyor böyle bir hata anlamıyorum ki arkadaşlar oyuna girebilirsem kendim oyundan çıkana kadar oyunda kalıyorum ne dc neden ekran kartı hatası alıyorum :roll:

bir kere çok sık dc yemeye başladığımda (dostum sanada önermiştim hatırlarsan ilk yardım istediğin mesajda) oyunu sildim ve sıfırdan tekrar yükledim şimdi hiç bir sorun yaşamıyorum 8)
katılıorum bende hiç dc fln yemiom

Yukarı Alt