:arrow: Sizlerden 2 tane ricam var:

1)
" Online Oyunlar ve Web Tabanlı Oyunlar ve Konsol Oyunları " bölümünde " NFS Series " adlı bir alt forum açmanızı rica ediyorum.. İzninz olursa o bölümde Deneme Mod. olarak görevede başlayabilirim. :D

Not: Yeni üye olduğuma bakmayın. Kim olduğumu bilen biliyor. :wink1:

2) Yeni bir Fun Club açılmasını istiyorum. İsmi " Yo-Yo Fun Club " . Biliyorum böyle bir Fun Club'ın yeri Other Fun Clubs bölümü ama bunu tıpkı GS Fun Club gibi bir Fun CLub yaparak bir ilkin altına imza atmak istiyorum. Eğer açılırsa bu Fun Club'ın Başkanlığını üstlenebilirim.. 8)

Şimdiden teşekkürler..

Saygılarımla,
Prince..
:byes:

Le Prince demiş ki:
:arrow: Sizlerden 2 tane ricam var:

1)
" Online Oyunlar ve Web Tabanlı Oyunlar ve Konsol Oyunları " bölümünde " NFS Series " adlı bir alt forum açmanızı rica ediyorum.. İzninz olursa o bölümde Deneme Mod. olarak görevede başlayabilirim. :D

Not: Yeni üye olduğuma bakmayın. Kim olduğumu bilen biliyor. :wink1:

2) Yeni bir Fun Club açılmasını istiyorum. İsmi " Yo-Yo Fun Club " . Biliyorum böyle bir Fun Club'ın yeri Other Fun Clubs bölümü ama bunu tıpkı GS Fun Club gibi bir Fun CLub yaparak bir ilkin altına imza atmak istiyorum. Eğer açılırsa bu Fun Club'ın Başkanlığını üstlenebilirim.. 8)

Şimdiden teşekkürler..

Saygılarımla,
Prince..
:byes:

1) NFS Series bölümü açılmıştır! Buradan...

2) Red.

WindTalker demiş ki:
kendini düzeltemedikçe d.mod olabileceğini sanmıyorum :wink1:

yeni bölüm hayırlı olsun ^^
Allah aşkına söyleyin ne yaptım da benden kendimi düzeltmemi istiyorsunuz. Söyleyin bana anında düzelteceğim hepsini. En son accountumda banlandıktan sonra artık boyumdan büyük hiçbir işe kalkışmıyorum ya..

Windy

Le Prince demiş ki:
WindTalker demiş ki:
kendini düzeltemedikçe d.mod olabileceğini sanmıyorum :wink1:

yeni bölüm hayırlı olsun ^^
Allah aşkına söyleyin ne yaptım da benden kendimi düzeltmemi istiyorsunuz. Söyleyin bana anında düzelteceğim hepsini. En son accountumda banlandıktan sonra artık boyumdan büyük hiçbir işe kalkışmıyorum ya..
bizim dediğimize göre değişen bir kişiliğin mi var :detective:

neyse olan olmuş açılan bölüm açılmış uzatılmamasılazım.com 8)

Le Prince demiş ki:
Titus teşekkürler. Başvurumu gönderiyorum bakalım ne olacak..
Diğerleri gibi buda nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı " Gönderdiğiniz başvuru formu değerlendirmeye alınmadan red edilmiştir. " cevabı ile sonuçlandı. :cry:

Le Prince demiş ki:
Le Prince demiş ki:
Diğerleri gibi buda nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı " Gönderdiğiniz başvuru formu değerlendirmeye alınmadan red edilmiştir. " cevabı ile sonuçlandı. :cry:
Güzelim sana daha öncede söyledim sen paylaşımlarını yapmaya devam et ; ve bir daha ki d-mod alımları başlayana kadar istediğimiz kıvama geldiğine ikna et bizi , bizde gereğini düşünelim :thumbsup:

Espio demiş ki:
Le Prince demiş ki:
Le Prince demiş ki:
Güzelim sana daha öncede söyledim sen paylaşımlarını yapmaya devam et ; ve bir daha ki d-mod alımları başlayana kadar istediğimiz kıvama geldiğine ikna et bizi , bizde gereğini düşünelim :thumbsup:
Tmm, peki. Ama her seferinde " ... değerlendirmeye alınmadan ... " demeniz çok berbat olyor ya. Bare bunu demeyin. :?

Yukarı Alt