Güzel para yapmışsın

Bu oyunu nasıl oynuyorlar hala bilmiyorum lag var otopot yok lagdan doğru düzgün pvp yapılmıyor :lol:

Para Yapıyorum .. ama parayla napıcam onu bilmiyorum.. charım yok bu swde. sadece eğlence ^^

Rollback gelicegını hiç zannetmıyorm gm butun ıtemlerı stall koymayı engeller en fazla diye düşünüyorm yok rollback gelir demeyin kendi görüşüm budur saygılarr

bence alakasız ban olayı zor :D ama olabilirde kerem yerse bende yerim global satıorum xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öncelikle tebrikler güzel iş çıkartmışsın, rollback olayına gelince bu adamlar onu asla yapamazlar rahat olun oyununuza bakın ne banlanırsınız ne de rollback hepsi size kar kalır koca sro'da biz erkom ile binlerce silk yükledik chara da ne oldu rollback mi geldi silklerim aslanlar gibi durdu ahahahaa sro'nun yapamadığını sw asla yapamaz sin:

YA ban atabılır dıcemde butun herkez bug yapıyor rollback yapsa silk alan adamlar var cin geldıkten sonra onları napıcak yanı işi çok zor :D

extraloob demiş ki:
öncelikle tebrikler güzel iş çıkartmışsın, rollback olayına gelince bu adamlar onu asla yapamazlar rahat olun oyununuza bakın ne banlanırsınız ne de rollback hepsi size kar kalır koca sro'da biz erkom ile binlerce silk yükledik chara da ne oldu rollback mi geldi silklerim aslanlar gibi durdu ahahahaa sro'nun yapamadığını sw asla yapamaz sin:
İçim Rahatladı vallah okan abi iyi Açıkladın şu olayı :D

aynn öle rollback imkansız banda öle rahatız yaptık sattık kendimize ayırmadık o an gözümüzü para hırsı bürüdü ama olsun :) paramızı kastık xD PuppetKing az kişiye glo satmadım yani :P

gerçekten güzel para..o serverın suyu cıktı yakında pvp server olur ((: zaten bekliyorum ben yakında silkroad pvp serverları direk 100 lvl yeteri kadar sp sun itemler yani kısacası knightın private serverları gibi olacak

Yukarı Alt