Arkadaşlar sonunda şans eseri buldum ama kesin çalışmıyo arada bir önce birden fazla oturum açıyosunuz sonra ekran koruyucu kuruyosunuz silkroadı açıp stallı kurduktan sonra ekran koruyucunun gelmesini bekliyoruz ekran koruyucu geldikten sonra otomatik olarak oturum seçme sayfasına geçiyo ordan diğer oturumu seçip diğer charınızla girmeye çalışın arada bir c10 hatası veriyor ama oyunada giriyor ama diger chara bakmak isterseniz bilgisayar deliriyo haberiniz olaa diğer chara bakmak için aynı yöntemi kullanın arada ikisinden biri dc yiyo yada 2side dc yiyo çook kötü ama olsun :lol:D

Arkadaşlar bu gibi yöntemler olmuyor oluyor diyen arkadaşlar yalan söylüyorlar...

Çünkü sro_client her açıldıgında bilgisayarınızın işlemcisinden bir PID değer alıyor örneğin sro_client ilk çalıştırılmada oyunun PID kodu 123456 ise ikincisi bir çalıştırma denemesinde sro_client dosyası bakıyor işlemcide çalışan sro_client varmı diye var ise PID almamasını sağlıyor ve oyunu kapatıyor ve bunu size bir hata koduyla belirtiyor.. Örneyin silkroad is Already executed!!! gibi.... Multiclient çalışması için sizin sro_clientteki pid sorgulamam kısmını kaldırmanız gerekiyor ki buda şimdilik mümkün değil....

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
endorphin demiş ki:
Arkadaşlar bu gibi yöntemler olmuyor oluyor diyen arkadaşlar yalan söylüyorlar...

Çünkü sro_client her açıldıgında bilgisayarınızın işlemcisinden bir PID değer alıyor örneğin sro_client ilk çalıştırılmada oyunun PID kodu 123456 ise ikincisi bir çalıştırma denemesinde sro_client dosyası bakıyor işlemcide çalışan sro_client varmı diye var ise PID almamasını sağlıyor ve oyunu kapatıyor ve bunu size bir hata koduyla belirtiyor.. Örneyin silkroad is Already executed!!! gibi.... Multiclient çalışması için sizin sro_clientteki pid sorgulamam kısmını kaldırmanız gerekiyor ki buda şimdilik mü**ün değil....
güzel cevap, ayrıca şu anda sro da 2 client açılamıyor bilginize.

pfffffff

Aileden
bu yöntem de kolpa tarafımdan denenmis ve sadece 2. sroyu calıstırabilirsiniz oyuna giremezsiniz
C10 alırısınız.

deniyecek vaktim yok aklıma şöle bir fikir geldi olurmu acaba
şimdi c deki silk road klasörünü b oturumunun masa üstüne kopyalayıp a oturumuna geöip oyuna gircek ondan sonra b oturumunda masa üstüne kopyaladığımız silkroad klösörürnün işinden oyuna girmeye çalışsak olur mu?

NOT:benim kafa anca bu kadar basıyo kusura bakmayın ben ikiside çalışıyo zennediyodum meger 2.yi açınca 1. oturumda kapanıyomuş herkesden özür dilerim yanlış bilgilendirme yapmışım

Yukarı Alt