herkese mrb siteye yeni üye oldum. şimdi ben bir çar açtım 2.1 hybird...Herkes çok sağlam felan diye övüyordu :P Charım spear takıyor :o fakat herkesin dediği gibi hiç te sağlam değil gibi geldi bana... geçen gün bir adam ile pvp yaptım adam sword shield ama full int mi hybird mi olduğunu anlayamadım nese adam snow shieldi bastı bende bastım ikimizinkide max tı ben adam bi nuke attım 300 zıplama vurdum 500 adam bana bi nuke attı 1500 o 37 leveldi bende 40 adam beni 5-0 yendi herkesin çok sağlam dediği spear hybird bu kadarmıydı ? Aklıma hep bu soru takıldı...çarımın üstü full sos +3 olmasına rağmen adam beni aşağıya alıor :( lütfen yardım plss sizce çarımın sağlam olması için neler yapmalıyım???

2.1 hybrid spear olur mu hiç :S O charı direk delete et...

5.1 veya 7.1 olur...

RoyalFlush

Bilgiliyim
LegenD* demiş ki:
olmaz mı? ilk defa senden duydum :(

Bende ilk defa 2:1 hybrid i senden duydum.

2:1 Hybrid olmaz.Olursada nuke atmaz o çar.Glavie alırsın eline çok sağlam setle çok sağlam bir silahla iş yaparsın.Verdiğin intler sadece mag. defansını arttırmana yarar.

_BowAttacK_ ın dediği gibi 5:1 yaparsın,veya en sağlamı 7:1 dir.Alacaksın eline crit değeri yüksek +7 üstü bir spear,ortalığı kan gölüne çevireceksin.Off yeme de yanında yat :wink1:

2:1 hybird spear Kasan var ama hiç iyi bi yapılandırma değil spear dediğin 3 şekilde olur:
1)5:1
2)7:1
3)Full Int

2:1 OLMAZZZ

yapacaksan 5:1 yada 7:1 yap ve sana tevsiyem bak eger ınt kasacaksan 70 level full ınt bver süper hızlı kasarsın sonra sında str ver..eger 5:1 5:1 verirsen büyüler tam olarak salam çakmaya bilir .:D

14lk3ur.jpg

mioz5t.gif

Yukarı Alt