1. Reklam

1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

1h warrıor

1. syperbolt

syperbolt rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1h/clerıc olmazmı arklar ben pvp ıcın demıyorum grup ıcın pvp seven ınsan deglım fortes gıbı pk lar ıcın soruyorum.Clerıc 40da dıvıson acdım ark onu kapat warlock ac dıor lvl ım 50 Titan

2. Optimus Prime

Optimus Prime rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    warlock daha iyi tabi benim kendi görüşüm sadece bu

3. FruitFly

FruitFly rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet tavsiyem 1h - warlock ama 2 h nin 40 ve 90 skillerinide aç bence

4. mustapphaa

mustapphaa rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bende warior -warlock kasıyorm çok sağlam çar ama dediğin gibi grup çalışması diyorsan cleric iyi olur fakat cleric kullanacağın zaman wariordan vaz geçmen gerekiyor sadece buff çı olarak orda bulunmalasın buda bezen can sıkabiliyor ( herkes senden bişeyler istoyor bana str bas bana int bas gbisinden) sana tavsiyem warior-walock devam et

5. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
    Warrior-Cleric devam.

6. altanyunus

altanyunus rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    :D bilir kişi raporunu veriyorum 2h/cleric 1h/warlock :wink1: anliyori

7. cansu111

cansu111 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    warrior & cleric

8. pacaveli

pacaveli rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    80 lwl 1hand cleric kastım resmen dalga geçiyolardı pwp de -.- ölmüyosun tamam ama öldüremiyosun arkadaş rezil oluyosun 1h çok şekil bi çar eğer illa diyosan 1h cleric yapcam yanında biraz daha sp kas 2h da aç 1h la takılır 2h la pwp yaparsın :)

9. Castiela

Castiela rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2handed warlock git bence zaten grup çalışmasını seviyormuşsun senin warrior buffın yeter grup çalışması için ^^.Warlock ol bence :D

10. nickfury

nickfury rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eğer yeterli sp varsa cleric e devam et en önemli skilleri recovery division, healing cycle, ve bless spell i max yap pvp yaparken bir kaç saniye içinde cleric rod una geçip healing cycle basıp tekar pvp ne devam edebilirsin bu şekilde hp çinlerden bile hızlı doluyor.

11. shephard

shephard rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  12. xxxfarukxxx

xxxfarukxxx rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    80 lwl 1hand cleric kastım resmen dalga geçiyolardı pwp de -.- ölmüyosun tamam ama öldüremiyosun arkadaş rezil oluyosun 1h çok şekil bi çar eğer illa diyosan 1h cleric yapcam yanında biraz daha sp kas 2h da aç 1h la takılır 2h la pwp yaparsın :)
    sp kasabilirsen two handed da açman yararlı olur. warlock a kesinlikle hayır diyorum . pvp de 1-1 de 1-2 de seni devleştirir ama ftw , event gibi grup oynu erektiren yerlerde elin ayağın birbirine dolanır zaten ve düşün ki 3 tane çar dalıo warlock ile şansın yoq... zaten debuffları pill ile geçio ve ayrıca holy spell kullanılıo ve ayrıca debuffların %80 tutuo kesin değil .one handed cleric arkadaşın dediği gibi dalga geeçilen bi çar ama ezik olduğu anlamına gelmez warrior un zaten asıl görevi arkadaşlarını savunmak düşmanı oyalarken arkadaki wiz xbow birinin işi halletmesini sağlar :thumbsup: serverlarda 100+ lvl wizler medusa ya giderken warrior gelmesi için global harcıolar :mrgreen: mag + phy skin ler+ bless+vital increae+recovery division+cleric def . arkanızda phy mag screen atmış olduğunuz zerklemiş bi wiz hayal edin :popcorn: event ,ftw tüm rakipler dümdüz.blade kral yenilmez .... bunlar sadece 1 vs 1 de geçerli düşünceler ... ONE HANDED CLERİC FOREVER :headbang: fakat çok sp istio :cry: 42 lvlı kadar kas bi dene 28-30k sp yeter sanırım.42 lvl da bunwanglarda yalnız kasılırsın gp kesersin rahat rahat

13. YouForKilleD

YouForKilleD rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1h+2h/clerici tavsiye ederım