1. Reklam

1. kyra
      viki
      Tenda
      lastworld
      silkroadcilar
      3

1h sword mu 2h sword mu?

1. gokogs

gokogs rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    arkadaşlar ben bitane çar açmak istiyorum ve çarımı warior/warlock açmak istiyorum.sizce hangisini açmalıyım 1h sword mu yoksa 2h sword mu.hem 1h sword hem 2h sword da olabilir ama bu seferde nasıl bir sp farm yapmalıyım.ikisinide açmak istiyorum ama sp farm nasıl yapmalıyım yardım edin lütfen.şimdiden teşekkürler...SP farmı ayrıntılı anlatırsanız iyi olur... 8O

2. CHaKaLL

CHaKaLL Öğretiyorum

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Öncelikle yüksek lvl başka bir çarın var ise yeni açacağın çarın farmını ezikten yap derim.Eğer yüksek lvl çarın yoksa hem 1h hemde 2h skillerini açman gerçekten çok zamanını alacaktır.1h 2h ve warlock skillerini max yapman için 500k sp kasman lazım.465k işini görüyor ama 40 k dan fazladan olsun derim ben :D

3. gokogs

gokogs rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    77 level crossbow/bard var onla kasmayı düşünüyorumda.şimdi ben ikisinede veriyimmi.bide nasıl bir farm yapmam gerekir ayrıntılarıyla anlatırmısınız.premiumun en kötüsünden çekeceğim ezik çara.ve 77 likle sbot kullanarak kasacağım. bide şimde yapacağım warior/warlock çar ne giymeli?

4. gokogs

gokogs rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ben bu çarı hem pwp hemde kasmak için kullanacağım...

5. CHaKaLL

CHaKaLL Öğretiyorum

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Giyeceğin set heavy armor yada ligth armor olmalı.Farm işine gelince açacağın çarda hiç bir skille verme.elinle kasarak 8-10 lvl yap çarı daha sonra ong larda bir yer belirle kendine çarını orda kas ama kesinlikle hiç bir skile verme.Çarın 29 lvl oluncaya kadar kas sonra 20-21 lvl e geri düşür daha sonra tekrar 29 lvl e kadar kas bu şekilde devam et.150 silk premium alman yeterlidir 1 ayda rahat 500-600k sp kasarsın ( 7/24 kasmak koşulu ile).Dediğim gibi 1h , 2h ve warlock skillerini tamamen maxlaman için 465k sp gerekiyor ama sen düz 500k sp kassan yeterli.hangi skilleri açmak sana kalmış ama 1h ta işine yarayacaktır 2h ta.Ben ikisinide aç derim :wink1:

6. gokogs

gokogs rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    saol çok yardımcı oldn.bir şey daha diyeceğim bazı kişiler dioki robe de yakışır acaba robe giyse herhangi bir fark oluşur mu?bide hiç skillere dokunmayacağım demi yani mastery felan hiç bişe vermecem...

7. CHaKaLL

CHaKaLL Öğretiyorum

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Rica ederim ne demek.Evet hiç bir skill e vermeyeceksin bütün mastery ler 0 da kalsın.robe konusunda bişey diyemeyeceğim fikrim yok :D ama genelde gördüğüm warrior warlocklar heavy yada ligth armor giyiyor. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

8. gokogs

gokogs rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    yine saol çok yardımcı oldun...