Yukie

Şimdi arkadaşlar,
Gördüğüm üzere bu buildler arasında en çok tutulanı 2H olmaktadır. Fakat diğere yandan diğer buildlerin niye yer almadığı konusunda biraz fikir edinmek istiyorum.

1H: Ölmeyecek kadar dayanıklı ve geri ittirme bakımından üstüne tanınmaz bir avantajı var. Ancak oldukça düşük vuruyor.
2H: Çok yüksek derecede sert vuruyor. Ayrıca critical atma oranı diğerlerine göre dahada yüksek. Fakat en yavaş ve defansı düşük olan budur.
Axe: Kendini her türlü debufa karşı biraz daha dayanıklı kılmış ayrıca stun atma konusunda çok önemli bir yeri var. Yanı sıra bleed ile defansını düşürme yetisine sahip. Ayrıca 2h daha hızlı vurup, 1h den daha sert vurmaktadır.

Fakat 1h ile axe kendi serverimde sadece 2 tane gördüm başka yok...

Sebep?

Pro

rank8
Yukie demiş ki:
Şimdi arkadaşlar,
Gördüğüm üzere bu buildler arasında en çok tutulanı 2H olmaktadır. Fakat diğere yandan diğer buildlerin niye yer almadığı konusunda biraz fikir edinmek istiyorum.

1H: Ölmeyecek kadar dayanıklı ve geri ittirme bakımından üstüne tanınmaz bir avantajı var. Ancak oldukça düşük vuruyor.
2H: Çok yüksek derecede sert vuruyor. Ayrıca critical atma oranı diğerlerine göre dahada yüksek. Fakat en yavaş ve defansı düşük olan budur.
Axe: Kendini her türlü debufa karşı biraz daha dayanıklı kılmış ayrıca stun atma konusunda çok önemli bir yeri var. Yanı sıra bleed ile defansını düşürme yetisine sahip. Ayrıca 2h daha hızlı vurup, 1h den daha sert vurmaktadır.

Fakat 1h ile axe kendi serverimde sadece 2 tane gördüm başka yok...

Sebep?
Pvp'de iyi Ama Uniq ve PvM Kotu olan Bu charlar Halkimiz Tarafindan sevilmemektedir. Ayrica Rehberleride azdir. :detective: :lol:
Ps:Pvp'de de Tek Baslarina Bisi yapamazlar + olarak Warior Warlock benzeri buildlere ihtiyac duyarlar. :detective: :mrgreen:

Kasarken istisna durumlar dışında herkes 2h kullanır çünkü hızlıdır. Pvp açısından baktığında ise en iyi warrior her 1h 2h ve axe açmış ve üçünü birden kullanan chardır.

Yukarı Alt