"olacaksın"

bkz: "firewall" ı "guardian"ı doğru yazabilip Türkçe kelimeleri doğru yazamamak...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Programın adını niye bu kadar sakladın ki , altında ki "block unwanted network traffic" yazısını google'a yazıp görsellerden biraz araştırdın mı ulaşabiliyorsun zaten :)

Takımı
Galatasaray
O sunucuya kurulan oyunun web sitesi falan var mı? DDOS-Guardian'ı merak ettim :D

www.rangonline.net İP kolaylıkla Bulabilirsin :) Bekliorum :uyku:
Burda Gercek Firewall Cihazından Bahsediyoruz Dalgamı Geçiyorsunuz yarıldım :santa:

Kemalist demiş ki:
sarkoLata demiş ki:
O sunucuya kurulan oyunun web sitesi falan var mı? DDOS-Guardian'ı merak ettim :D
http://www.beethink.com/Products_downloads.htm

Şurada ki anti ddos guardian'dan bahsediyor büyük ihtimal :mrgreen:
Kardeşim o extra yazılım-sunucu İtalya Locasyon 1GB Kişisel Firewall Var zaten o proğram agent vs Çökmemesi için 150$ Civarı tüm proğramları :))) İsteyen Saldırır Açık Adres Verdım :D o proğrama Güvenmıyorum Yani Ben SUnucunun Firewall Güvenıyorum :)) ve dün 2 adet sattım akıllı insan anlar millet 300 tl fr dandik sunucu verıyorherkez buna pahalı diyor sonrada yok gataway kapanıyor abi diyip duruyorlar daha ne diyim :D üyelik tarihimden nekadar zamandır BU işte Olduğumu anlarsınız :))

birde old scholl olmak istiyorum tabi hak ediyorsam! (sahsen bukadar snede hak etmişimdir heralde biggrint1 )

Yukarı Alt