demen / blue king dalıyor :wink1: Frozen spear ile o kadar vurucak bi kişi tanımıyorum daha frozen spear 4 sn ye sürüyor. son 1 sn ye ve son 3. vuruşu yapıyorsun nasıl fire bolt vuruyorsun o anda? :) sen tam o anda vuruyorsun ve o damageyi vuran kişi kimse tam o sıra gidiyor :wink1:

bLujCzz demiş ki:
demen / blue king dalıyor :wink1: Frozen spear ile o kadar vurucak bi kişi tanımıyorum daha frozen spear 4 sn ye sürüyor. son 1 sn ye ve son 3. vuruşu yapıyorsun nasıl fire bolt vuruyorsun o anda? :) sen tam o anda vuruyorsun ve o damageyi vuran kişi kimse tam o sıra gidiyor :wink1:

Benden Baska Kımse Dalmıyordu Frozen Ile Vurmadım Zaten Ama Merak etem bı tane daha yakalar koyarım o ptde o kadar ıyı vuracak bırısı yok : )

ya hadi Allah aşkına iyi sen vurdun kingsin diyorum daha çene yapıyorsun ? bakalım 3-5 yorum daha görelim ne diyecekler.

zerksizsin? zerkli olduğunumu sanıyorsun ? zerkli olsan ismin yazdığı yer mavi renk olur :wink1: zerk süresi boyunca + Dementhia zerkli ve mavi zerki sendede zerk olsa kırmızı olur :wink1:

Bro 103 Lwde Zerksiz o kadar vurman ımkansız en fazla 200 atarsın zerksiz ıgnore. ben 106 FF +9 Staff la ıqnore zerksiz 210k vuruyordum. 421k baskası vurmuşdur :)

Yukarı Alt