Server
Flora
Takımı
Galatasaray
baba aşmışsın sen ne diyeyim alnından öpüyorum bende günde 3 kere kesmiştim Cool

mc55filiz demiş ki:
DarkHero demiş ki:
Chauncey demiş ki:
tebrikederim.com Cool

artık isu'ya falan git ama Razz Wink
Hacım gücüm yetse dünden razıyım lvl 65 daha bide nukerim :) isuda ölmem işten bile deil
sizin gibilerden bize kalmıyo işte tg bile kesemedim 80 lw nuker 2 kere vuruyo ölüyo zaten
Persiada olsan kesersin geçende 17 lvl adam tg kesti

extraloob demiş ki:
baba aşmışsın sen ne diyeyim alnından öpüyorum bende günde 3 kere kesmiştim Cool
bende 1 gunde 3 kere elımden kacırdım artık 3 gunu dusnme :lol: :mrgreen:

ama o zamanlar eziqlık donemlerımdı sımdı hayatta kacırmam :lol:

tebrikler,benimde hedefim yarkan daha hiç kesmedim lvl 76 bladerımı kesemeden sattım şuanda lvl 78 nukerim var busefer elimden kaçamıcak :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Son düzenleme:
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hacım kim özlemez be ne show yapardık alemler bilirdi bizi unionlar davet üstüne davet ederdi yolumuzda ilerlerdik önümüze geleni keserek hele o globallerimiz NoWayOut Rulezzz ^_~

extraloob demiş ki:
hacım kim özlemez be ne show yapardık alemler bilirdi bizi unionlar davet üstüne davet ederdi yolumuzda ilerlerdik önümüze geleni keserek hele o globallerimiz NoWayOut Rulezzz ^_~
hele bi toplanalım gene aynı olur çok mu farklı olacakki :lol: senle talhayı yollucam önden tank olarak yarkana, nuke üstüne nuke ahahahahah

eger bırlıkte char acarsanız seerver ı soleyın bende gelıyım bakalım nasılmıs sızınle vakıt geçırmek ... Zamanında redsea de new order guıldınde geçırdım ama bı s.a yazıodum 1:30 saat sonra cevap gelıordu...
ama sanırım sıızn aranızda yardımlasma felan guseldır neyse benı de cagırın da gorelım ıste :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
senin o asil hareketini yapamayacaksa o chardan ne hayır gelir hacım sen savaşçısın seni bozar öyle uzaktan saldırmak Shocked :lolmuch:

KALT0 demiş ki:
eger bırlıkte char acarsanız seerver ı soleyın bende gelıyım bakalım nasılmıs sızınle vakıt geçırmek ... Zamanında redsea de new order guıldınde geçırdım ama bı s.a yazıodum 1:30 saat sonra cevap gelıordu...
ama sanırım sıızn aranızda yardımlasma felan guseldır neyse benı de cagırın da gorelım ıste :lolmuch:
pacific 4ever Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
KALT0 demiş ki:
biz anlatılmaz yaşanırız girdiğimiz her server bizi bilir bizi tanır sitede ki NoWayOut üyelerinin hal ve hareketinden bizim nasıl olduğumuzu sen düşün artık.

agh aghhh anlatasım var ama gereği yok özledim be surgeon-avril-extra-gony-bosp-clown-heretic-last ve daha nicklerini yazmadıklarım...

extraloob resımdekı charın hp ve mp si cok düşük eskikmi vardı sette..75 lvl de 14k küsür hp ve 4 k küsür mp var cok az degilmi??benım 73 lvlde 16 k hp ve 6 k mp var...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
fethi demiş ki:
extraloob resımdekı charın hp ve mp si cok düşük eskikmi vardı sette..75 lvl de 14k küsür hp ve 4 k küsür mp var cok az degilmi??benım 73 lvlde 16 k hp ve 6 k mp var...
charım nerede kimlerin elinde bilemiyorum ama zannımca palmiyemin altında pembe tangasını giyip g-string giymiş hatununu bekliyordur bu yüzden bir nevi çıplak olabilir :lolmuch:

haa bir de tospanın birisi +5 full glavie imi +6 dan +1 e çekmiş +7 fanatiği olduğumu bildiğinden süprisss yapacaktı iştee wahhh garibim :lolmuch: :mrgreen:

Yukarı Alt