Server
Assos
Takımı
Besiktas
Uuuuu Nina döktürmüş bende yazayım o zaman 1-2 şey hemen :P

Proje demiş 3D demişsin ne anladı millet öyle ipucu mu olur, o üstünde özenle durdugun bi proje var ya haniii Silkroad 'la ilgili ondan ipucu versene millete :twisted:

Sonraaa yeni pp - yeni sorular ama eksik bi soru var yada Nina yazmayı unutmuş, yaş kaç bro yaaşş :lol:

PS : Harika bir röportaj olmuş, valla sağlam bir pp daha bulduk sanırım sorular mükemmel, her iki tarafa da teşekkürler :muck: :kalp:

Takımı
Galatasaray
Josephine demiş ki:
Forum içinde en çok şaşırdığınız veya en çok güldüğünüz bir olay yaşadınız veya gördünüzmü ?

Gülmekten karın ağrısı çektiğim çok konu oldu ama maalesef hatırlamıyorum. :)
Bknz: Bızım msn konusmaları ^^ :kalp: :mrgreen:
off off bro bitirmiştin beni yaa :mrgreen: :muck:

hmzsnmz demiş ki:
Sabah nete geldim elimde "cup of tea" ve soluksuz okuduğum bir röportaj daha ne olsun 8) pP Ekibine teşekkürler :muck: :kalp:

Ps. Hakkımda ki düşüncelerin için ayrıca teşekkürler bro :muck:
:muck:

Toxicated demiş ki:
Uuuuu Nina döktürmüş bende yazayım o zaman 1-2 şey hemen :P

Proje demiş 3D demişsin ne anladı millet öyle ipucu mu olur, o üstünde özenle durdugun bi proje var ya haniii Silkroad 'la ilgili ondan ipucu versene millete :twisted:

Sonraaa yeni pp - yeni sorular ama eksik bi soru var yada Nina yazmayı unutmuş, yaş kaç bro yaaşş :lol:

PS : Harika bir röportaj olmuş, valla sağlam bir pp daha bulduk sanırım sorular mükemmel, her iki tarafa da teşekkürler :muck: :kalp:
şaşıranlar olacaktır ;

15

EliteTurk

Aileden
Güzel röpörtaj olmuş Nina' nın benim için ap ayrı bir yeri vardır ilk kendisini D.mod'luğum zamanında tanımıştım Feed Back imi devamlı ğüncel tutmamdaki arağaz ı kendisinden aldığımı hatırlıyorum. :P Çok efendi cana yakın ve delikanlı birisi onun izinde yürüyorum sanırım o nereye ben oraya,röpörtaj da benden de bir iki cümlede olsa bahsetmesine sevindim. Seviyorum seni bromance her zaman arkandayım.. :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :muck: :muck: :muck: :muck:

Takımı
Galatasaray
LegendMaster demiş ki:
Güzel röpörtaj olmuş Nina' nın benim için ap ayrı bir yeri vardır ilk kendisini D.mod'luğum zamanında tanımıştım Feed Back imi devamlı ğüncel tutmamdaki arağaz ı kendisinden aldığımı hatırlıyorum. :P Çok efendi cana yakın ve delikanlı birisi onun izinde yürüyorum sanırım o nereye ben oraya,röpörtaj da benden de bir iki cümlede olsa bahsetmesine sevindim. Seviyorum seni bromance her zaman arkandayım.. :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :kalp: :muck: :muck: :muck: :muck:
off off off harikasın bro ya çok mutlu oldum şimdi gerçekten teşekkürler seninde bende yerin çok ayrı :muck: :muck: :kalp: :kalp: :buddha:

StarVvare demiş ki:
Güzel röportaj olmuş.Frequency ilk röportajın hayırı olsun.Başarılarının devamını dilerim kardeşim :muck:
Teşekkürler.Daha nice röportajlara...En az bizim kadar okurken keyif alabildiyseniz ne mutlu.Yorumlar için teşekkürler.

Yukarı Alt