öncelikle selamın aleyküm. arkadaşlar orta seviyede adobe ıllustrator ve photoshop kullanıyorum. henüz geliştirme aşamasında olduğumdan çok da iyi bi pc gerekmiyor. bana başlıkta belirttiğim gibi 1800- 2400 civarı toplama pc lazım. Rica etsem bana pc dizebilir misiniz ? şimdiden teşekkürler...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tasarım programlarını ne derece kullanıyorsun ne kadar güç harcıyorlar bir fikrim yok ama i5 + nvidia 750 ti veya gtx760 + ssd üçlemesi seni çok rahat götürür diye düşünüyorum.

öncelikle hızlı yanıtınız için çok teşekkürler. kasayla anakartı düşürüp işlemciyi yükseltme imkanımız var mı?

Grafik tasarım olayında işlemcinin çok bir etkisi yok, oyun oynayacaksanız orası ayrı tabi :) Grafik tasarımda önemli olan her zaman Monitördür... :wink1:

Bu mesaj kaanyalcnkya rumuzlu uyeden alinti yapildi
kaanyalcnkya demiş ki:
öncelikle hızlı yanıtınız için çok teşekkürler. kasayla anakartı düşürüp işlemciyi yükseltme imkanımız var mı?

Şu şekilde yapabiliriz ancak çok da gereği yok bence. 4460-4590-4690 alabilirsin ama hepsi neredeyse aynı performansı verir. 4690K alıp overclock yapabilirsin ama soğutucu alman gerekir vs vs.

yanıtın için teşekkürler. harddiskte bende var. bu parçaları almak sıkıntı değilde bunları birleştirmek sıkıntı termal macun işlerini felan ben halletmekte tereddütlüyüm. anlıyacağınız bunları bütün bi şekilde sıkıntısız alabiliceğim bi yer varmı pc tamircileri bu işi hallederler mi bana kaça patlar ?

http://inventus.com.tr/ ' dan topladım resimdeki parçaları. Siz oradan satın alırsanız zaten soruyor montaj yapılsın mı diye, yapılsın derseniz mükemmel şekilde montajı yapıp kasayı ve aldığınız ürünlerin kutularını beraberinde ücretsiz kargo ile gönderirler. Montaj ücretsizdir.

Parçalara karar verebilirseniz, montaj ve kargo dahil fiyat çıkartabilirim size...

@Temet Nosce mesela aşağıdaki parçalarla bir kasa toplamıştık... İsteyen kişide Monitör vardı... +Klavye +Mouse +Kargo vs ıvır zıvırıyla birlikte 3250 TL ye satmıştık KDV Dahil... Bugünün şartlarıyla biraz daha inebilir sanırım aynı parçaların fiyatları... :popcorn:

Yukarı Alt