İlk isteğim ile ilgilenip bana yardımcı olan arkadaşlara bir kez daha teşekkür ediyorum..

Quensis ile şöyle birşey çıkardık

fakat şimdi istediğim üstteki yazının da tamamen büyük olması şuan photoshop olmadığı için son 18 Mart için diğer işleri halletmekteyim şimdiden teşekkürler.

Bro bu tarz lazım sağolasın fakat ama görselin net ortamında hazırlanmış olması lazım yazılarla birlikte sahneye yansıtabilmem için örnek verdiklerim gibi...

Doma$no

Bro Latife olsun diye koydum 15dk'dır. İş güç bıraktım onu arıyorum. Bulamayınca latife yapayım dedim. :dance: biggrint1

ya kardeşim hiç sorma. üniv. felan uzak kaldık herşeyden gurbetteyiz işte. :) kusura bakma aracım en kısa zamanda...

ahahah Qui geldi neye vesile oldu başlık pm at bro pm senide özledim.
Valla bu geceye lazım ben şimdi sahne filan uğraşıyorum yarında gidip ışık düzenidir falan bakıcaz sahneye yansıtmak için heleki senin zamanını almaz kardeşim yardımcı olursan çok mutlu olurum.

CaN_KsK demiş ki:
ahahah Qui geldi neye vesile oldu başlık pm at bro pm senide özledim.
Valla bu geceye lazım ben şimdi sahne filan uğraşıyorum yarında gidip ışık düzenidir falan bakıcaz sahneye yansıtmak için heleki senin zamanını almaz kardeşim yardımcı olursan çok mutlu olurum.
Kitap görseli arıyorum bro bulup yapacağım. :kalp:

Edgawm demiş ki:
ooo bitane daha kuş gördüm sanki .d
Sen napıyosun bro ya nerelerdesin görüşemedik. nese:

Şimdi gördüm Lord Aliyi facede :) Ali uğraş bro sende bitsin şu iş konuşuruz vakit çok.

la kafede sürünüyorum diyorum ps yok ps :D evde olsak halletmeye çalışırdık ps4, ps5 vs. den çok ne var :D

Şimdi gördüm mesajını varya kimse yardım etmiyor painterk olacağım bu gidişle.

ne o bu kadar uğraşıyorsun. başrolde felan mısın, yoksa rolde hatunun birine mi yapışıcaksın dudaklarından asdf.d.d.d

Yukarı Alt