Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray

Merhaba Clochard bizlere kendinden biraz bahseder misin ?

İsmim Eren, İstanbul'da yaşıyorum. Genellikle sessiz sakin bir insanım, esprili bir kişiliğim var insanları güldürmek mutlu etmek hoşuma gidiyor. , web tasarım ve grafikle uğraşırım boş vakitlerimde. Silkroad oynuyordum fakat dershane yüzünden bıraktım.

Nickini Bize Açıklarmısın

Nickimi bir gün gazete okurken bir kişinin köşe yazısında görmüştüm, Paris sokaklarında şarap parası için dilenen kişilere deniyor.

Extraloob ile nasıl tanıştın?

Extraloob ile genelde herkesin tanıştığı gibi Silkroad ile ilgili yardımcı program bulmak için girdim, o günden beri buradayım.

Extraloob senin için ne ifade ediyor?

Extraloob açıldığından itibaren benim için dostluğu,arkadaşlığı,birliği ifade ediyor. Burada tanışarak gerçekte çok yakın arkadaş olan insalar var. Burası sadece bir oyun için program indirilebilen bir araç değil sıkı dostlukların kurulduğu bir mekan.

Hayatta en çok hangi hatandan pişman oldun?

İlkokulda ders çalışmadığıma çok pişmanımdır. O zamanlar çocuktuk tabii,farkında değildik hiçbirşeyin. Şu Silkroad meretini de oynuyorduk o zamanlar . Ama pişman olmayı sevmem,ne gerekiyorsa yaparım ve arkama bakmamayı tercih ederim. Geçmişe bakarsak geleceğimiz olmaz.

Hobilerin ,varsa fobilerin nelerdir?

Hobilerim, genelde gitar çalarım,kursu erken bitirdiğim için hala tam çalamıyor olsam da,uğraşıyorum.
Fobilerim, örümcek fobim vardır. Hiç haz etmem kendilerinden.

Sporla ilgileniyor musun ? Tuttuğun takım hangisi ?

Sporla ilgilenirim, tenis çok önemli bir yer tutar bende, yakınlarda tenis kortu olmasa da.
Galatasaray'lıyım

Siteden kendine en az 5, en fazla 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın?

Maddy : Ahmet,sıcak kanlı tospamız. Genelde bana davşan kanı kardeş der. Her ne kadar ne demek istediğini anlamasam da. Kısa sürede baya bir yakınlaştık kendisiyle

Lemonade : Özgür. Kendisiyle fazla konuşmasam da buralara gelmem de etkisi çoktur.

Takip ettiğin dizi varmı?

Türk dizilerinden sadece Leyla ile Mecnunu izlerim.Yabancı dizi olarak;

The Walking Dead
Fringe
Game Of Thrones
House MD
The Legend Of Korra
How I Met Your Mother

Kendinizi Tarif Edebileceğiniz 3 Kelime ?

-Sessiz,esprili,sempatik.

Hayatında örnek aldığın biri var mı?

Hayatım da örnek aldığım kişi Amcamdır.

Bize favori MMORPG oyunlarını sayar mısınız ?

Silkroad'dan başka uzun süreli MMORPG oyunu oynamadım. World Of Tanks denemiştim

Hayatta en büyük hayaliniz nedir ?

En büyük hayalim, bu sene pc mühendisliğini kazanıp, ardından Amerika'ya gitmek.

Hangi tür müzik dinlersin ?

Kulağıma güzel gelen her tür müziği dinlerim. Pop-Rock fark etmez ama. Genelde Rock-Dubstep- dinlerim.

Seni en çok kızdıran şey nedir ?

Yapma dediğim bir hareketin-sözün tekrarlanmasına katlanamam

Beslediğiniz bir hayvan var mı ?

Hayır yok. Ama yakında Sultan Papağanı almayı düşünüyorum.

Son olarak Extraloob üyelerine söylemek istediginiz söz, vermek istedigin bir mesaj var mi ?

Her ne kadar burada arkadaşlıklar kursak bile, gerçek dostluklar dışarıdadır. Çıkın gezin, pc başında oturduğunuz 1 saati arkadaşlarınıza ayırırsanız siz de daha fazla eğlendiğinizi anlayacaksınız.

Kendinize iyi bakın.
:muck:

Adam leyla ile mecnun izliyor ya :headbang: :buddha: :kalp:
ayrıca davşan kanı ve soy adın arasında bi bağlantı kurmaya çalış bakalım zeki insan :P :lol:

Takımı
Besiktas
Siteden kendine en az 5, en fazla 8 kişi olacak şekilde seçip kendine gore yorumlar mısın?
Lemonade
Maddy
:rolleyes1:

Takımı
Besiktas
Ağır "özet geç" demiş birisi buna :D Çok fazla sade olmuş bro, ama güzel yine de teşekkürler röportaj için :)

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Lenneth demiş ki:
Ağır "özet geç" demiş birisi buna :D Çok fazla sade olmuş bro, ama güzel yine de teşekkürler röportaj için :)
Birkaç Ekleme Daha Yaptım Teşekkür Ederim. :muck:

Yukarı Alt