kardeşim senle şöle bir anlaşma yapsak sen bana 1 lvl den 40 lvl e kadar 120 tane adam kassan benim akademi için ne istersin sen bu 120 adamı 1 ayda cok rahat kasarsın uyarsa ücret ne istersin

Deadly_Hunt demiş ki:
Şimdiye kadar aklımda kalan bot-service'ime katılan karakterler ; SirCurse , PaRaNoMaNYaK , TuRKaTa ,usLanMaz_KsK ,DeadlyHunt , Dark_F3aR , AmaninBow , JuLiieT , GoD_STa7 , FrikitonA , NightAlone , ScammeR , Hacker_KsK , __KF1500__ vs..
[/b]
:P

Kolay gelsin.meLankoLiq ve XpressKiller'ı ekleyebilirsin. :P

BaSoryong

Buralıyım
Hayırlı Olsun msnye ekliyorum gun gelir belkı bende charımı emanet edebılırım =)

SaiJeva demiş ki:
kardeşim senle şöle bir anlaşma yapsak sen bana 1 lvl den 40 lvl e kadar 120 tane adam kassan benim akademi için ne istersin sen bu 120 adamı 1 ayda cok rahat kasarsın uyarsa ücret ne istersin
hacım o iş çok uğraştırır ^^ pc başında olmak lazım hep .

sağolun yorumlar için

Deadly_Hunt demiş ki:
SaiJeva demiş ki:
hacım o iş çok uğraştırır ^^ pc başında olmak lazım hep .

sağolun yorumlar için
kanka eger gaiada bi wizz veya nukerin varsa yuksek lvl günde 5 kişi kasarsın 40 lvl buda sana günlük 25 silk olarak döner 10 günde 250 silk ayda 750 silk eder düşün bence

dusunun serverın en hızlı kasan adamı :D sizin charınızı nasıl kasar kim bilir Kralsın^^ Başarılar.

suan icin muhtesem gidiyor arkdas kendisini tebrik ediyorum goz dolduran bir is cıkarıyor referanslara ekleyiver benide :D

sbot clientless geldiğinde 40 tl ayarlayıp hemen başlıyorum
Ps:Silver pre de alıcam ^^

harley demiş ki:
LAn ERdem :D oraya Anacondayı da eklıyecen Clientless gelınce plus+ dewil pet cekıcem sana verıcem charı sen kascan benı ekle plss :D
:mrgreen: o liste önceden kasılan çarlar ^^ c.less gelsinde bi müşteri çok 8)

Yukarı Alt