İran’da 340 genç kızı kaçırıp, 175’ine tecavüz eden adam, İsfahan kentindeki bir meydanda asıldı.

İdam sonrası açıklama yapan yetkililer, “34 yaşındaki Behzad adındaki adamın idamını başarıyla gerçekleştirdik. Meydana gelen yüzlerce insan, alkışlar arasında Behzad’ın asılmasını izledi” diye konuştu. 2004 yılının kasım ayında tutuklanan Bezhad’a 20 yaşındaki eşi Anita da yardım etmişti. Anita, 10 yıl hapis ve 74 kırbaç cezasına çarptırılmıştı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu ne yahu 10sn de öldürmüşler herifi ben olacaktım ki varya hergün öldürür diriltirdim bu !'^+'^+&^&/+(

Ps :neyse ben kaçayım topicten Allah kimseye böyle kötü bir olayı ne yaşatsın ne de göstersin.

o adamın başta şeyini kesmek lazım dı yoksa o anlamaz yaptıgı işin kötülügünü ve igrençligin..daha sonra eski den yamyam avrupalıların yaptıgı gibi atlara baglayıp kol ve bacaklarını koparmak gerekki anlasın dünyanın kaç bucak oldugunu...

saygılar...

Barzo

Çook Haketmiş Ama Kimin Ne Suçu Olursa Olsun (Allah'ın Verdiği Canı Allah'tan Baska Kimse Alamaz Ve Almaya Hakkı Yoktur. )

belirsizzzzz

Aileden
Çok basit bir ölüm ben olsam fantizelerimi uygular akabinde çok değişik şekillerle işkenceler gerçekleştirip sonra saten ölür gider. :P

jumper

Öğretiyorum
bu nebe odul olmus adama 10 saniyelik olum bunu bana verseler ohhhhh var ya sadistler korkar yapcaklarımdan

Yukarı Alt